Zobacz czwarty odcinek cyklu wideo 'Grzechy PiS-u'.
Narodowy Bank Polski nie chciał potwierdzić kompetencji oraz zarobków Martyny Wojciechowskiej i Kamili Sukiennik, najbliższych współpracownic prezesa Adama Glapińskiego. 'Gazeta Wyborcza' pisała, że Wojciechowska zarabia ok. 65 tys. zł miesięcznie! A Sukiennik mogła się znaleźć w ważnej instytucji finansowej wbrew dyrektywie UE. Afera z olbrzymimi pensjami dwóch dyrektorek Narodowego Banku Polskiego nie zachwiała pozycją prezesa Adama Glapińskiego. Po dziennikarskich informacjach i protestach opozycji płace nieznacznie obniżono i na tym właściwie koniec.
Zobacz pierwszy odcinek tutaj
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
ten stary lobus pisowski obstawil się lalkami bez kompetencji bo jak się ma uwiąd starczy to tylko takimi slupami można się obstawić wstyd dla naszego państwa i dla pisdzielcow którzy stoja za swoimi i to co robia jest normalne nauczyciele i pielęgniarki zarabiają grosze a takie lalki za nic w miesiąc zarabiając z naszych podatkow tyle ze się w pale nie miesci same swołocze w tej pislandi ludzie otzrezwiejcie za nim nie będzie za pozno ten dyktator na kaczych nogach które mu odmawiają posluszenstwa zniszczy nasz kraj
@pertowski
"a takie lalki za nic w miesiąc zarabiając z naszych podatkow tyle ze się w pale nie miesci"

Faktem niezaprzeczalnym jest że zanim afera w NBP została nagłośniona prezes Glapiński miał różne ładne szaliki wiązane wokół szyi z powodu "malinek" !

Dzisiaj jest pod krawatem !
już oceniałe(a)ś
0
0
65 000zl to przez rok! nie zarobi np. nauczyciel, czy pielegniarka...a tu prosze rusycystka, na miesiac z pensja krolowej zycia...
już oceniałe(a)ś
24
0
Na szczęście Bóg zaczął robić porządek. Od tygodnia w piekle tłok
@premie-nam-sie-naleza
Dla mnie nieważne jest kto robi "porządek" w polsce ! Według mnie jest to "matka natura" !

Najważniejsze jest to aby pasożyty wymierały jeszcze szybciej !
już oceniałe(a)ś
1
0
Niszczyciel przyrody zmarł aby uniknąć odpowiedzialności za dewastacje Piszczy Bialosiwskiej, która ruszy po przegranych -3 października przez PiS wyborach!!! (Nie będą mieli większości)
@premie-nam-sie-naleza
Mylisz sie niestety. PIS wygra, bo rozdaja nie swoje pieniadze.
już oceniałe(a)ś
2
1
@premie-nam-sie-naleza
A niszczyciel Polski kiedy?
już oceniałe(a)ś
1
0
One nie są w moim typie te panie, ale gust prezesa Glapińskiego widać jak na dłoni: są do siebie podobne. Trochę zrozumienia dla człowieka, za tyle przekrętów, które zrobił z Kaczyńskim, chciał tylko prezesury NBP i dwóch wysoko wykwalifikowanych asystentek.
już oceniałe(a)ś
17
1
jednak Tusk miał racje : wyginą jak dinozaury. Pan Bóg ma już dość :P
@topick
Istnienie Boga ciagle nie zostalo potwierdzone.
już oceniałe(a)ś
3
0
bylo mi sie uczyc rosyjskiego a nie angielskiego;((
@ireksz
... i zamontowac wagine...
już oceniałe(a)ś
1
0
Fajnie by było gdyby Europa miała z nas wreszcie należny ubaw i przywróćmy to: Książę Glapiński, Książę Ziobro (fuj, to nie brzmi dobrze..) Książę Kaczyński....(o cholera a co z jego zardzewiałym ogródkiem?!)
już oceniałe(a)ś
2
0
`