Podczas konferencji ws. kredytów hipotecznych Leszek Balcerowicz przypomniał o pięciokrotnym wzroście liczby kredytów we frankach, kiedy premier Morawiecki był dyrektorem banku.
Więcej
  Komentarze
  Pinokio kłamie? Może by pan profesor Balcerowicz poinformował nas o czymś, czego jeszcze nie wiemy? ;-)
  @arthur_dent
  Pinokio klamie i ukrywa. Pis robi tylko dobrze wszystkim!?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @arthur_dent
  Balcerowicz robi i mówi rzeczy oczywiste, a suweren tego nie lubi, woląc cuda wianki.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Jestem pełen uznania dla Balcerowicza, to jemu zawdzięczamy rowój kraju. Najbardziej moralny polityk !!!
  już oceniałe(a)ś
  13
  2
  Ciekawe czy Morawiecki pozwie Pana Leszka Balcerowicza?.
  @jlc6
  NIE !!!!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @jlc60
  A po co ? , aby kolejny raz przegral w sadzie ?
  Matolusz M. sam doskonale wie o tym , ze jest klamca , w zwiazku z tym wcale nie musi chodzic do sadu , aby mu sad musial przypominac o tej jego chorobliwej przypadlosci , o tym , ze jest notorycznym , kompulsywnym klamca .
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Przy tak wielkim wzroście hipotecznych kredytów branych przez kredytobiorców we frankach szwajcarskich istotnie obciąża moralnie Mateusza Morawieckiego odpowiedzialnością za zawarte z "jego" bankiem umowy.
  Ani Boże nie pomoże!
  @HI-polit
  O czym mówisz, morawiecki to cynik i hiopokryta do bulu, nie czuje żalu i nie ma wyrzutów sumienia, a moralność ma tylko katolicką, czyli żadnej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Matolusz M. - > Sadownie Certyfikowany Klamca <
  PISLAMSKA hybryda partyjno-mafijna jest zlozona i przyciaga do siebie wszelkich oszustow , hochsztaplerow , cwaniakow i kombinatorow o mentalnoscio sutenera , przeroznych amatorow kwasnych jablek oraz amatorow jazdy "na gape" , po prostu posrod nich NIE MA ani nawet JEDNEGO , JEDYNEGO uczciwego , przyzwoitego , rzetelnego i odpowiedzialnego czlowieka .
  ANI JEDNEGO !

  Tylko ludziom o PISLAMSKIEJ mentalnosci nie odpowiadal profesor Balcerowicz , tylko tacy mali , podli i nikczemni ludzie o PISLAMSKIEJ mentalnosci zawsze zwalczali uczciwosc i przyzwoitosc , rzetelnosci i PDPOWIEDZIALNOSC , zwalczali Balcerowicza .

  >Lance do boju , szable w dlon ! PISLAMISTOW z Polski w pis-du gon! <
  @ablewski1961nz
  mikromozg, jezyk rynsztoka, dobry material na trola PIS
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tebos
  Prawdziwy opis rzeczywistości jest dla ciebie rynsztokiem, to gratuluje. Byłem tam, rozmawiałem z ludżmi obok i dokładnie to napisałem. Nie idzie to do oficjalnego obiegu i tu zastosowanie ma ograniczona poprawność polityczna, która jest bardzo pozytywna, ale trzeba wiedzieć kiedy ma zastosowanie i w jakim zakresie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To że premier ciągle kłamie , to już mnie nie dziwi. On po prostu tak ma. A jak nazwać jego zachowanie tj. plucie na PO, kiedy było się wcześniej doradcą Tuska?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PZPR owski "ekonomista z SGPIS, bez pomyslow, empatii ani swiadomosci tego co zrobil, indoktrynowany przez neoliberalow z Chicago. Kiedy zniknie ze sceny publicznej?
  @tebos
  Chcesz pogadać o chłopcach z chicago, to pogadaj z ludźmi z ameryki południowej. Wyjaśnią ci na czym ten gips polega.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Balcerowicz i Morawiecki są siebie warci. Jeden zdemolował niesłuszny "komunistyczny" system gospodarczy (popiwek, lichwiarskie kredyty dla państwowych przedsiębiorstw) doprowadzając do ponad 20% bezrobocia, drugi dobił pozostałych przy życiu kredytami frankowymi. A najlepiej wyszedł na tym MFW.
  @yakimowitz
  Poucz się trochę synku ekonomii i historii a potem głos swoje wspaniałe sady. Wiesz coś na temat socjalistycznej gospodarki budowanej przez 45 lat ? Znasz przykład udanej transformacji takiej gospodarki do zasad wolnego rynku?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @yakimowitz
  taka jest prawda jak piszesz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ablewski1961nz
  niestety to ty jestes ignorantem,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tebos
  A na dowód tego jest skok cywilizacyjny polski:-), ale jestem spokojny, że przy twojej mądrości ekonomicznej też byśmy wykonali skok, ale w przepaść.
  Gdybyś odrobinę znał historię, wiedziałbyś że najpierw trzeba jeść suchy chleb, aby potem jeść chleb posmarowany masłem i z szynką.
  Takich mądrusi widzę wokolo siebie pełno.
  W jednym się zgadzam, bo pewnie o to ci chodzi, dużo ludzi zapłaciło straszliwą cenę za reformy Balcerowicza, ale to dużo to jest kilkanaście procent, a nie cały naród. Naród jako całóść zyskał, ale dla ciebie jest to małoważne, bo patrzysz przez swój pryzmat, czy swoich rodziców, co jest aberacją samą w sobie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @yakimowitz
  co to jest 20% bezrobocia przy kompletej przebudowie systemu gospodarczego?? NIe rozumiesz nic..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0