W związku z wyborami 13 października są już w Polsce obserwatorzy Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Dziś byli w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. Doszli już do jakichś wniosków? Z szefem misji w Polsce Janem Petersenem rozmawiała Justyna Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
OBWE niech sprawdzi reżimowa TVPiS !
@tomarbo@poczta.onet.pl
Obserwują już od jakieś czasu.
już oceniałe(a)ś
8
0
Wnioski : Wykorzystanie telewizji publicznej, spółek skarbu państwa i publicznych pieniędzy w kampanii wyborczej oraz korumpowanie wyborców przez PiS na niespotykaną skalę.
już oceniałe(a)ś
58
0
Jak na Ukrainie. Za PiS totalne bezprawie, złodziejstwo i łamanie KONSTYTUCJI. 500+ ale ma gdzie rodzic ani sie leczyć. Drożyzna i pusta kasa jak odejdą.
już oceniałe(a)ś
51
0
Wskazane jest zajrzenie na msze. Może nareszcie ktoś obiektywizujący naszą sytuację wyborczą opisze agitację z ambon. Krajowcy tego nie zrobią.
już oceniałe(a)ś
50
0
JAKIE PONIZENIE POLSKI! Jaki upadek i sponiewieranie instytucji i wiarygodnosci , czy to sa wybory w IRAKU? W ANGOLI? W COSTARYCE?, oto do czego doprowadzili KRYSZTALOWCY! I PKK
już oceniałe(a)ś
44
0
PIS jest już pewne wygranej. Konfederacja zwyżkuje. To dla mnie sygnały niebezpieczeństwa nieuczciwości. Uważam, że międzynarodowa komisja powinna sprawdzić wyjątkowo głęboko te wybory, zwłaszcza od strony informatycznej. My możemy poczekać.
już oceniałe(a)ś
39
1
?Jakichś? wniosków, a nie ?jakiś?!!!5
już oceniałe(a)ś
17
0
OBWE w Polsce jaki to wstyd !
@oola
OBWE ma biuro w Warszawie :)
już oceniałe(a)ś
1
1
@MartekBur
W Polsce ma siedzibę ODIHR , Election Monitoring ti inny dział!
już oceniałe(a)ś
1
0
`