Adam Bodnar, Rzecznik Prawo Obywatelskich, sprawozdawał swoją działalność z 2018 r. w Sejmie w nocy, w obecności kilkudziesięciu posłów. Wcześniej, kiedy chciał to zrobić na posiedzeniu Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, przewodniczący Stanisław Piotrowicz nie dopuścił go do głosu, a posłanka Krystyna Pawłowicz wyzwała go od 'szkodników'. Bodnar w nocy streszczał problemy ludzi, którzy się do niego zgłosili, a w ciągu tylko jednego roku do jego biura wpłynęło 57 tys. wniosków.
Mówił o uchybieniach w polskim państwie, o tym, co jeszcze jest do zrobienia.
Zobacz, jakie problemy poruszył RPO w trakcie swojego nocnego wystąpienia.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PO kolejny raz dała ciała. 4 lata temu olali postawienie Ziobry przed TS, teraz szkoda było zarwać kawałek nocy, żeby posłuchać co ma Bodnar do powiedzenia.
już oceniałe(a)ś
9
1
A suweren na to: Mi to lotto pińcet-plusem... Co mie jakieś tam elgiebety łobchodzo?! Tera mogie pekapem do Zakopca pojechać i w japonkach na Giewunt wliźć i zapiekse na Krupówkach wci?ngnąć! To je życie, jak w Madrycie!
już oceniałe(a)ś
6
0
A może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego sejm pracuje w nocy? W nocy pracuje tylko ten co musi. Polska to chory kraj.
już oceniałe(a)ś
2
0
Posłowie dali argument władzy, ta garstka która słuchała wystąpienia i słaba reakcja nawet czytelników to jeszcze jeden dowód ile demokracja znaczy. Będzie wniosek o zlikwidowanie RPO ?
@ont
Nie będzie takiego wniosku. Poza tym przeczytaj komentarze pod dzisiejszym artykułem Michała Wilgockiego. Wszyscy popierają Adama Bodnara.
już oceniałe(a)ś
0
0
`