Co robili przedstawiciele ministerstwa sprawiedliwości na miejscu zdarzenia przed prokuratorem i biegłym? Czy zabezpieczono w celi rzeczy współosadzonych? Czy zbadano, czy mogą tam być przedmioty, które mogły służyć do popełnienia zbrodni? To tylko niektóre pytania, które stawia Roman Giertych w związku z tajemniczą śmiercią byłego boksera Dawida Kosteckiego. Zobacz wideo!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nie lubiłem go jako polityka, jako adwokat - świetny.
Fachowy, rzeczowy, zawsze przygotowany. Klasa!
już oceniałe(a)ś
12
0
Zacto snierc jak i za smierć Barbary Blidy, bandyctwo hejterskie Kasty PiS odpowiada Panna Zbysia. Dzień Sprawiedliwości zbliża się nieuchronnie.
już oceniałe(a)ś
6
0
Po co ten podkład muzyczny?
już oceniałe(a)ś
5
0
Stare sposoby policji i służb mordowania paralizatorem.
Czy kto ma jeszcze zaufanie do policji i służb w Polsce (wyłączając strażaków)? Jak policja nie zamorduje niewinnego paralizatorem, to pogotowie zabije pavulonem. To Panteon to jakaś porażka. A do tego w tajemniczych okolicznościach znikają świadkowie eskapad PiSowcow na czternastokrotnie Ukrainki... Co tu się dzieje!!!?
już oceniałe(a)ś
1
0
ZZ jest współodpowiedzialny za śmierć Barbary B. Andrzeja L. Dawida K. oraz dwóch osób występujących w tej samej sprawie co Dawid K. Nawet w sytuacji Dawida K. Gdyby się okazało że zlecenie wydała osoba którą pomówił wcześniej Dawid K. To nie zmienia to odpowiedzialności nie tylko politycznej ale i karnej ZZ. chociażby pod względem braku chęci wyjaśnienia przez podwładnych jemu Prokuratorów.
już oceniałe(a)ś
0
0
`