Lawiruje, ale w końcu się przyznaje. Który poseł odpowiada za ukrywanie list sędziów KRS? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No. I tak oto istnieje na świecie kraj w którym wykonanie wyroku sądu uzależnia się od wyroku sądu konstytucyjnego. Znasz ktoś taki?
Poprawka - w Polsce NIE ISTNIEJE żaden "sąd konstytucyjny". Istnieje plugawy, partyjno-prywatny Volksgerichtshof p. Wolfgangowej, "podręcznej" Gnoma.
już oceniałe(a)ś
73
1
@tksiazek
No, to już w takim razie widać, do czego to wszystko dąży - pisowcy stworzyli sobie tym sposobem własny sąd do ocenia wyroków sądów niekorzystnych dla pisowskich rządów. I nie liczcie, że obywatel tez sobie tam złoży wniosek, gdy mu się nie spodoba wyrok sądu.
I doszliśmy do sądu partyjnego. Upadek RP zbliża się wielkimi krokami.
Jeszcze tylko czekam na odpalenie Pegasusa - to mi pośrednio wyjaśniło, czemuż to tak cicho cały czas o służbach. Mają swoje zabawki.
już oceniałe(a)ś
47
0
@tksiazek
mmmmm... Polska?
już oceniałe(a)ś
21
0
@antyhipokryta
domowy kociolek u przylebskiej (a julia i ja przez cala noc, szykujemy lalala....)
już oceniałe(a)ś
31
1
@jabberwocky-3422
Nie. PiSlandia.
już oceniałe(a)ś
15
0
Prawie myśliciel
Czy wobec tego można przyjąć,że instancją odwoławczą od decyzji TK może być np s,ad w Pcimiu lub w Koluszkach (np)
już oceniałe(a)ś
6
0
A może by zrobić obywatelską zbiórkę pieniędzy na nagrodę dla osoby która ujawni przestępstwo (zgodnie z wyrokiem sądu)? Te listy z powodów czysto formalnych musiały przechodzić przez wiele rąk, a ich ujawnienie nie grozi ŻADNYMI sankcjami prawnymi (poza utratą pracy w PiSlamskich władzach, ale ta praca może być i tak już nie na długo). Może mec. Giertych by taką akcję rozkręcił? Chętnie się dorzucę. Urzędnicy, ODWAGI! To może być gwóźdź do trumny PiSlamu, WARTO BYĆ PRZYZWOITYM, z nagrodą, czy bez.
@antyhipokryta
ja się dołożę z pewnością
już oceniałe(a)ś
29
0
@antyhipokryta
To bardzo optymistyczne założenie że w ogóle jest co ujawniać.
już oceniałe(a)ś
15
0
@antyhipokryta
mafia nie wybacza skruszonym członkom
już oceniałe(a)ś
2
0
@antyhipokryta
mamy urzednikom placic extra za uczciwosc?????????
już oceniałe(a)ś
1
0
Nie ma słów w języku polskim które mogłyby wyrazić obrzydzenie jakie czuję do takich kreatur jak Ast, Piotrowicz i cała PiS-owska banda z głupim plebsem który na nich głosuje.
już oceniałe(a)ś
195
0
Jarek kazali, tom się podpisoł jako autor. Tero wam powim, jak mi kazali: ja żem som to wymyślił. Taki żem mundry.
@kaczmarek
Wystarczy używać gwary, żeby zostać uznanym za głupka?pięknie to świadczy o "inteligencji", która nie ma żadnego szacunku dla tradycji.
już oceniałe(a)ś
0
9
Żołnierz frontowy hukowej zmiany! Jak słyszę tego Asta, ponoć prawnika, to tym bardziej mnie zastanawia kto tych ludzi wykształcił, kto ich egzaminował, kto wręczał dyplomy! Cyrk na kółkach!
@jlc60,, ] Kto tych ludzi wykształci? Może Rydzyk tak jak Misiewicza, którego pytał ,, jakie prawo pa studiuje? ten odpowiedział -,, No normalne hy hy hy,"" . Może oni też takie prawo ,,normalne'' kończyli w przyspieszonym tempie.
już oceniałe(a)ś
29
0
@jlc60
Jeśli Cię to dziwi, to nie masz pojęcia o elitach polskich uczelni.
już oceniałe(a)ś
6
1
@jlc60
z prawnikami to jest jeden cyrk, parę razy trafiło mi się przeczytać pismo od adwokatów w jakichś sprawach - qurna, w dawniejszych czasach gimnazjalista poprawniej sie polskim językiem posługiwał!
Wśród prawników strasznie dużo pospolitych głąbów jest...
już oceniałe(a)ś
4
1
@jlc60
Ast każde zdanie zaczyna od przedłużającego się yyyyyyyyyy , no i tyle ma mądrego do powiedzenia.
już oceniałe(a)ś
3
0
Następny "prawnik" PiS-u nie wiedział jak ma się zachować przed Trybunałem!!!
już oceniałe(a)ś
127
1
Procedurę zgłaszania kandydatów i powoływania KRS - określa ustawa o KRS - a w niej przyjęty przez pisowską większość art. 11 a, b, c, d, .... Jest więc mowa o konieczności podpisów 25 sędziów do zgloszenia kandydata. A art. 11 c - stanowi - "Zgłoszenia kandydatów dokonane z godnie z art. 11 a i 11 b Marszałek sejmu niezwłocznie przekazuje posłom i podaje do pub;licznej wiadomości, z wyłączeniem załączników". Marszałek nie przekazał posłom!!!! Nie mieli więc oni wiedzy czy podpisy były - czyli czy zostały spełnione wymogi formalne. Na jakiej więc podstawie przystąpiono do glosowania????
@brokrak
Cały czas się nad tym zastanawiam, dlaczego list nie pokazano przynajmniej posłom ze stosownej komisji. Opozycja powinna tego żądać. Czy ktoś słyszał, żeby zgłoszono takie żądanie?
już oceniałe(a)ś
15
0
@brokrak
W Polsce mamy kaczowładztwo, a kaczowładztwo jest najwyższą formą demokracji.
Tak zadecydował kaczelnik i to jest najwyższe prawo, od którego nie ma odwołania,
a posłowie dla picu zagłosowali zgodnie z wolą kaczelnika.
już oceniałe(a)ś
16
0
@zbych21
Opozycja rządała i rząda. Gdy formułuje rządanie to Kuchciński wyłączał mikrofon, na komisji zaś zwyczajnie nie udzielano głosu i nie przyjmowano do wiadomości. Tak to się robi.
już oceniałe(a)ś
9
0
@ekumeniczna_ortodoksja
żądała i żąda
już oceniałe(a)ś
1
0
Paranoja...
już oceniałe(a)ś
81
0
`