Parlamentarzyści PiS nie mają żadnych wątpliwości. Ziobro musi zostać. - Bardzo odpowiedzialnie prowadzi reformę sprawiedliwości. Mam nadzieję, że w kolejnej kadencji doprowadzi ją do końca - mówi europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk. Z kolei Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej, wydaje się być zaskoczony pytania o aferę z wynajętą hejterką Emi. Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A co może powiedzieć taki cep jak kuźmiuk. Przecierz widać że to burak oderwany od pługa. Powtarxa jak reszta cuemnoty pislamskiej to co mu karze kulawy. Taki wierny żołnierzyk .Tyle w temacie.
@kokesz36

Zabawne, tow. Kuźmiuk popisał się swego czasu takim przebłyskiem intelektualnym a propos pozostawienia Grada i Rostkowskiego na stanowiskach:

"Do tej sytuacji jak ulał pasują słowa z piosenki Wojciecha Młynarskiego ?co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu???, żeby stracić posadę w rządzie Tuska."

Zatem: co pan Zbyszek musi jeszcze spieprzyć, żeby stracić posadę w rządzie Morawieckiego? :-)
już oceniałe(a)ś
6
0
@kokesz36
Myślę, że przekazy dnia otrzymuje każdy. Nie jest możliwe, że deweloper z każdym rozmawia i udziela wskazówki. Oni sami już wiedzą czego od nich się oczekuje, czego oczekuje partia.
Oni są tylko przesiaknieci ideologią PiS, PiS to ideologia. Jej podstawa to TKM. Tylko to.
już oceniałe(a)ś
4
0
@kokesz36
Pamietam Kuzmiuka z czasow kiedy byl wykladowca akademickim. To byl naprawde bystry, swiatly czlowiek. Dobrze go sie sluchalo na wykladach. Co sie z czlowiekiem porobilo - ciasny mozdzek, propadator pisowskich idei.
już oceniałe(a)ś
3
0
Chamstwo i bezczelność najwyższej próby.
Jeśli ktoś na nich głosuje, to niestety oznacza że jest taki sam...
już oceniałe(a)ś
63
0
Panowie żyją w innej rzeczywistości.
@f.h.
Ba, w innej Polsce nawet. Światy równoległe. Polecam na yt, fizycy wyjaśniają.
już oceniałe(a)ś
3
0
Patataj, patataj.
już oceniałe(a)ś
40
0
Słusznie, niech ostatecznie wykończy reformę. Poza tym jest taki najlepsiejszy i niezastąpiony jak Szydło Beata, ps. "Premier".

Poczekamy do następnych rewelacji i kolejnych sondaży. Ciekawe, ile punktów procentowych wart jest pan Zbyszek dla Kaczyńskiego.
@pauleycz
Niestety, wola suwerena pozwoli mu skończyć z niazawisłością sądownictwa,przynajmniej na kilka następnych lat.Daję im 100% szans na zszarganie imienia Polski.przekształcenie w dyktature,wyprowadzenie z Unii
już oceniałe(a)ś
3
1
A gdzież to się zaszył Mały Brat ?
@zwinka1
Jak to gdzie??? Rozmnożył się w charakterze pomników prawie już w całej Polsce:))
już oceniałe(a)ś
7
0
@zwinka1
Pewnie "kolanka" wysiadły.
Za dużo stressu!
już oceniałe(a)ś
9
0
@zwinka1
To pytanie jest "brutalnym atakiem totalnej opozycji" na prawego, genetycznie uczciwego człowieka. Tylko "zdradzieckie mordy" i "II-gi sort" może tak nieszczerze dopytywać się o zdrowie "dobrego pana". Amen.
już oceniałe(a)ś
5
0
@zwinka1
Wykończyły go te festyny, pikniki, odpusty, po których go obwożą w charakterze czirlidera.
już oceniałe(a)ś
5
0
Kapitalne posuniecie Pi$u, zamienili kandydata na Komisarza UE, genetycznego inteligenta profesora Szczerskiego na intelektualistę i mędrca pana profesora Kuźmiuka. Ciekawy jestem jak UE zniesie ten awans, czyżby za mało miała już profesora Legutko???
już oceniałe(a)ś
32
0
Patataj patataj majdan się zbliża. Przestępcy z Kasty PiS. Reforma czyli bezkarne prostaki z PiS, ginące dowody, zamiatane afery, mordowani świadkowie
@premie-nam-sie-naleza
Ten, który chciał się zamachnac na Sejm też doznał ataku serca w więzieniu.
Nie sądziłem, że pracownik naukowy może na taki idiotyczny pomysł wpaść.
Az strach chodzić po ulicach. To istny obłęd.
już oceniałe(a)ś
5
0
`