Nawet politycy PiS po cichu mówią o potężnym kryzysie. Skoku na sądy Zbigniew Ziobro dokonywał pod hasłem odnowy moralnej. Afera pokazała, że wśród awansowanych znaleźli się zdemoralizowani. Jak nas potraktował jeden z sędziów Izby Dyscyplinarnej? Zobacz felieton filmowy Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jedyną zasługą Zera jest to, że wyłuskał, i zgromadził wokół siebie, największe barachło z tego zawodu.
A lista przewin tych ludzi jest o wiele dłuższa i poważniejsza, niż ujawniono do tej pory...
@liberator
Rzeczywiście, odwalił niezły kawał roboty w kwestii oczyszczenia że złogów i wskazania kasty wśród sędziów i prokuratorów. Następcy będą mieli ułatwione zadanie.
już oceniałe(a)ś
0
1
Właśnie teraz można oglądać Warchoła, któremu zszedł z facjaty charakterystyczny, głupkowaty uśmiech.
@zwinka1
może spoważniał do sytuacji ?
już oceniałe(a)ś
6
0
@zwinka1
Ups, chodziło mi Michała Wójcika, ale w końcu co za różnica ...
już oceniałe(a)ś
7
0
@zwinka1
Pan (nomen omen) Warchoł też tu pasuje.
już oceniałe(a)ś
8
0
Trzeba zachować właściwą perspektywę. Z jednej strony Ziobro odpowiada za kastę, która przejęła wymiar sprawiedliwości w Polsce, bandę pozbawionych moralności chamów i karierowiczów.

Z drugiej strony ten żałosny szeryf od siedmiu boleści bezpośrednio odpowiada za drenaż pieniędzy ze skarbu państwa, dokładniej dofinansowania z Funduszu Sprawiedliwości dla fundacji-efemeryd powiązanych z Solidarną Polską - pieniądze dla ofiar przestępstw trafiły do kolesi partyjnych pana Zbyszka.

Odnowa moralna w wykonaniu kłamcy i oszusta - takie cuda tylko w PiS.
już oceniałe(a)ś
36
0
Kiedyś były "taśmy prawdy", a teraz mamy "czaty prawdy". Historia lubi się powtarzać.
@lm
...kiedyś mawiano,że historia wydarza się jako tragedia a powtarza się jako farsa...Tylko jakoś nie przychodziło do głowy nikomu,że ta farsa może rodzić...tragedie.
już oceniałe(a)ś
3
0
Uciekajacy minister Piebiak.Bezcenne .
Niestety nie bardzo jest gdzie uciekac.
@canadiana
na Zaleszczyki niech spie...
już oceniałe(a)ś
1
0
Kaczyńskiemu i jego bandzie udało się zwrócić na to uwagę i przekonać świat, że Polska jest państwem operetkowym. Bo jak inaczej ocenić to, że wiceminister Piebiak, główny organizator hejtu na niezależnych od PiSu sędziów, stał jednocześnie w Ministerstwie Sprawiedliwości na czele komisji d/s walki z hejtem. A nieprawidłowości w resorcie Ziobry będą oceniać ludzie zależni od niego i to on będzie naprawiał swój resort po zepsuciu, gdy nim kierował. OPERETKA, wodewil to jest, nic innego!
A Szydło w tym czasie groźnie, arogancko, "pokazując pazurki", grająca główną rolę żeńską w tej operetce (główną rolę męską gra wszędobylski, ciągle biegający i podśpiewujący coś od rzeczy Kaczyński), zaśpiewała (to główny, powracający motyw w operetce): Zobacz Europo, jak można pięknie żyć. (...) Chcemy, Europo, żebyś te dobre wzorce czerpała od nas,...".
Świat, politycy, media i zwykli ludzie wtedy naprawdę boki zrywają. Zwłaszcza, w scenie ze skrzyżowaniem w Krakowie, jak ona skręca i zmienia pas ruchu na zielonej strzałce.
@cyrknoca
Mamy wielka szansę żeby to zmienić, czy ja wykorzystamy. Dowiemy się w październiku.
Pycha władzy powinna być ukarana. Ostatnio na PiS zagłosowalo tylko 20,7 % uprawnionych do głosowania. Tylko co piąty Polak dał się kupić za swoje, za obietnice. Wszyscy na wybory w październiku 2019 roku. Wygramy, bo musimy wygrać by Polska była nadal w Unii Europejskiej. Wygramy.
już oceniałe(a)ś
1
0
Kiedy się przeraziłem:

1) gdy dowiedziałem się, że W. Waszczykowski negocjował z Amerykanami,
2) gdy dowiedziałem się, że A. Fotyga została ministrem spraw zagranicznych,
3) gdy dowiedziałem się, że Z. Gryglas był dyrektorem w ministerstwie.
już oceniałe(a)ś
17
0
Kto tu mowi o odnowie moralnej ?????
już oceniałe(a)ś
17
0
`