- Rzecznik praw dziecka mówi w tym wywiadzie o sobie, że może być nazwany katorzecznikiem. Można powiedzieć, że jest bardziej rzecznikiem katów niż rzecznikiem praw dziecka' - mówił na konferencji poseł Jan Grabiec, odnosząc się do słów Mikołaja Pawlaka.
Chodzi o wypowiedź rzecznika praw dziecka w wywiadzie dla 'Dziennika Gazety Prawnej'.
'Klaps nie zostawia wielkiego śladu (...). Trzeba rozróżnić, czym jest klaps, a czym jest bicie' - mówił w wywiadzie Pawlak. Do tej wypowiedzi odnieśli się na konferencji prasowej w Sejmie posłowie PO.

Zobacz również: To niewyobrażalne, że Rzecznik Praw Dziecka 'z estymą' wspomina, jak ojciec dawał mu klapsy
Więcej
  Komentarze
  Czyli jak przy pie... niedorzecznikowi tak, że nie będzie widać, to wszystko luz?
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Oby jak najszybciej !!!
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Znaczy się dziecko to nie człowiek w Polandeszu. Bo w końcu każdy człowiek ma prawo do nietylkalności cielesnej, a dziecko nie.

  Przecież tego człowiek trzeba by było nie tylko zdymisjonować, ale de facto oskarżyć o namawianie do łamania prawa. Przecież on powiedział jasno, że w Polandeszu wolno bić człowieka tak długo, jak długo ten człowiek jest niepełnoletni.

  To jest właściwie sprawa dla prokuratury.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Tak...zębów raczej wybić dziecku nie można i na pewno wielka niedogodność. Bo jak się dziecko do księdza uśmiechnie wdzięczne za Obrazek? Ale połamać żebra? Czemu nie....żebra są w środku, a że połamane, nikt nie zobaczy! Na podobnej zasadzie można odbić nerki lub wątrobę kopem z glana?.prawda?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Moim zdaniem, RPD dostawał klapsy w głowę.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Chcieć, a móc to dwie różne sprawy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Suweren dostał w nagrodę rzecznika małego formatu. Rzecznik Praw Dziecka określa się jako katorzecznik, czyli zideologizowany światopoglądowo przez KK jako fundamentalista. Pogląd ten narzuca innym, niezależnie od tego czy są wyznawcami religii chrześcijańskiej, islamu, judaizmu, czy agnostykami, lub ateistami.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Platforma też nie wie co czyni. Przecież członkowie PO też głosowali za tą osobą.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  `