Krystian Markiewicz - jeden ze zwycięzców plebiscytu wśród czytelników 'Wyborczej' w kategorii 'O prawo i sprawiedliwość' - prezes Stowarzyszenia Sędziów Polskich 'Iustitia'. Organizacja, podobnie jak Stowarzyszenie Sędziów 'Themis' oraz wielu niezrzeszonych sędziów, broni niezawisłości sądownictwa, narażając się na szykany.
Więcej
  Komentarze
  Tak trzymać! Myślący...liczą na was.
  już oceniałe(a)ś
  51
  0
  no to teraz wiadomo mkto jest PRAWDZIWYM PRAWNIKIEM w Polsce,a kto pisowskim poplecznikiem
  @wegierka57
  A dałbyś prowadzić pisowskiemu prawnikowi swoje sprawy, takiej świni, która za kilka srebrników mogłaby cię sprzedać.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  JESTEŚCIE razem z niezależnymi mediami tamą dla antydemokratycznej pisBOLSZEWII
  już oceniałe(a)ś
  31
  1
  Jesteśmy z Wami!
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Nie jest łatwo, ale organizacja musi być konsekwentna, żeby być wiarygodna. Przez takie działania budzi we mnie i myślę w wielu innych sympatię i szacunek.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Państwo sędziowie Izby Dyscyplinarnej SN ! Wasze urzędowanie nie jest zgodne z prawem - kwestia interpretacji prawa nie ma tu nic do rzeczy - to kwestia przyzwoitości obywatelskiej i ludzkiej. Nikt przyzwoity nie pójdzie mając zapis w Konstytucji oddzielający władzę sądowniczą od wykonawczej na pasek władzy wykonawczej karać drugiego sędziego, adwokata czy prokuratora.
  Sędzia Markiewicz - Iustitia, Themis ... - bronią sądwonictwa przed utratą jego właściwości - autorytetu i niezależności jako podstawy skutecznego i sprawiedliwego sądzenia i autorytetu . Sprawiedliwość nie zależy od tego po której stoi się stronie !
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  GRATULUJĘ z całego serca!
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Brawo Panie Sędzio,. Tak trzymać!
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  `