Jak się dowiedzieliśmy, rzecznik dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Łodzi odmówił wszczęcia dochodzenia dyscyplinarnego wobec mecenasów Romana Giertycha i Jacka Dubois. Zawiadomienie wobec pełnomocników Geralda Birgfellnera tym razem złożył senator PiS Marek Pęk. Zarzucał adwokatom, że działają na szkodę austriackiego biznesmena. W skardze napisał między innymi, że 'w relacjach z Birgfellnerem nie dochowali należytej uczciwość, staranności i gorliwości'. Rzecznik przesłuchał mecenasów i co odpisał? Pouczające. Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kolejny przymuł z kaczej ferajny, gdzie takie okazy wyszukuje Sfilcowany Sułtan???
@korab1
Z wykopaliska
już oceniałe(a)ś
27
0
@korab1
Sądząc po urodzie, w haremie. W końcu nie tyko kobitki tam przebywają ...:-)
już oceniałe(a)ś
25
0
@korab1
Na wyprzedażach.
już oceniałe(a)ś
18
0
@zwinka1
A ma chłop oko. Eunucha rozpoznaje w mig.
już oceniałe(a)ś
8
0
@shoshke
;-)
już oceniałe(a)ś
5
0
@korab1
ujawnione dzięki ochłapom+ okazowisko w porywach dochodzi do prawie 40% jest w czym dłubać
już oceniałe(a)ś
7
0
@zyzol
i co wypić
już oceniałe(a)ś
6
0
@korab1
Diaboliczna fizjognomia.
już oceniałe(a)ś
2
0
@korab1
Sfilcowany Sułtan, taka perełka tylko na GW od inteligenta!
już oceniałe(a)ś
0
0
To jest granda Panie Senatorze Pęk!Pana ojciec byłjednym z najgorszych zwolenników tzw //fali// wśród uczniów PTR w Czernichowie.Piszę to ja , jego ,niestety kolega z tej samej szkoly.Pomiarkuj troszkę młody człowieku. A Ty zaczynasz trakrować wszystkich z //buta//.WADZA uderzyła Ci do tego pustego czerepa.Badz facetem a nie synem politycznego lawiranta/PSLZSLLPR PIS i pewno kólka różańcowego etc.
@krolik57
Można gościa nie lubić, ale wycieczki po rodzinie to jednak zostawmy naszym adwersarzom. Oni w tym celują, nie róbmy im konkurencji.

Pozdrowienia,
już oceniałe(a)ś
8
10
@sal.terrae
Ojciec wychował syna...
już oceniałe(a)ś
17
0
@sal.terrae
Cham innego języka nie zrozumie.
już oceniałe(a)ś
9
0
Pęk. To wiele wyjaśnia.
@pw63
Żeby chociaż "z cicha"
już oceniałe(a)ś
11
0
Na miejscu tego gościa nie zadzierałabym z adwokatami. Mogą być potrzebni.
już oceniałe(a)ś
146
0
To jest Pęk do tamtego Pęka! A mówią, że synowie powinni być mądrzejsi od ojców. A oni są tylko cwańsi.
@hankawro
Ja raczej uważam,ze niedaleko pada jabłko od jabłoni.
już oceniałe(a)ś
12
0
@hankawro
Wspolzawodniczy ze swoim ojcem o tytul najwiekszego pieniacza i pojebusa ...
już oceniałe(a)ś
12
0
Czy on ma jakieś konotacje z tym Pękiem pijakiem, że tak bredzi?
@kulers
Pisia osmoza.
już oceniałe(a)ś
28
0
@kulers
Synuś i to wiele wyjaśnia!
już oceniałe(a)ś
24
0
@lina55
Ma problemy z zachowaniem równowagi i utrzymaniem ńończyn górnych w okolicach tułowia. Chyba jakąś choroba go trapi? Oby to nie było uszkodzenie neurologiczne po tatusiu.
już oceniałe(a)ś
19
0
@zwinka1

już oceniałe(a)ś
4
0
No nie, biedny pan Birgfellner, ani prawnik, ani Polak, żona wprawdzie Polka ale widocznie nic mu nie tłumaczy. Ja się pytam, czy ten pan rżnie głupa czy oni w tym PiSie są tak naprawde durnowaci ? Wczoraj pani prokurator tak się zaplątała w swoje wyjaśnienia, że sama nie wiedziała co mówi a ja razem z nią. Nawet uszy już tego nie wytrzymują, oczy z przecierania są czerwone a brzuch boli ze śmiechu. Oni są po prostu nie do uleczenia. Nie wiem jak będzie wyglądać to pojednanie po ich przegranej ale będzie bardzo ciężko.
@klon
jak to nie wiesz jak - jak zawsze - To nie ja, ja nie wiedziałem, ja tylko wypełniałem rozkazy/polecenia, a tak wogóle to byłem malutkim, nic nie znaczącym trybikiem, mam rodzinę, chora prababcie i 8 dzieci na utrzymaniu, tego Pana nie znam, na oczy nie widziałem, nie pamiętam, miałem pomroczność jasną i wiele, wiele nowych rzeczy wymyślą, a my w swej naiwnosci znów uwierzymy, a oni będą rwać boki ze śmiechu, jacy z nas frajerzy, bo każdy ceni podług siebie i nie będą potrafili zrozumieć, że wybaczenie podłosci i zachowań nie podpadających pod paragrafy, jest po prostu pragmatyką, nie głupotą i to ze ktoś puszcza w niepamięć brzydkie zachowania osoby na współżycie z którą jest skazany, nie jest objawem frajerstwa, lecz właśnie dalekowzroczności i mądrości. Podkreślam czynów i zachowań nie podpadających pod paragrafy. I przy jednoczesnej głębokiej analizie dlaczego doszło do sytuacji w jakiej jesteśmy i podjąć środki zaradcze.
już oceniałe(a)ś
14
0
Kto temu człowiekowi dał dyplom ukończenia wydziału prawa.Twierdzi,że austryjak nie zna polskiego prawa i wobec tego dzieje mu się krzywda a prawda jest taka,że to senator nie zna prawa i chce skrzywdzić obcokrajowca pozbawiając go pełnomocników, których on świadomie sobie wybrał!!!
już oceniałe(a)ś
97
0
`