Przeciwko amerykańskiej ustawie 447 od tygodni protestują skrajnie prawicowe środowiska. O co w niej chodzi? Czy Polska ma podstawy aby się jej obawiać? Zobacz wideo.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Przed zwrotem horendalnych sum należy wykazać kto przejął ten majątek i go zniszczył (okupant niemiecki i sowiecki), na ile i u kogo była zadłużona hipoteka, sprawdzić dokumenty własnościowe i obciążyć obdarowanego kosztami odbudowy, remontów i utrzymania użytku przez wiele lat. Niezmiernie ważny jest upływ czasu roszczeń. Społeczeństwa, które bezczynnie przyglądały się tylko holokaustowi, a nawet pomagały okupantom, zachowują się teraz niemoralnie domagając się odszkodowań od poszkodowanych, a nie od najeżsców.
już oceniałe(a)ś
4
0
Problemem nie są kamienice a ziemia i cale gospodarstwa zagrabione przez miejscowych , którzy doskonale wiedza kto był wcześniej włascicielem , dlatego ramie w ramie z ONR idą polscy rolnicy ze wschodu.
już oceniałe(a)ś
2
0
Obejrzałem wideo... Potem spojrzałem na tytuł artykułu... I jestem w kropce. Hmmm,... Redaktorzy Wroński i Imielski rzeczywiście wyjaśniali niuanse ustawy 447... Ale na czym polegały wyjaśnienia red. Wielowieyskiej?
@gdzie
to jest tylko 1wsza część. 2ga się nie otwiera... ani na stacjonarnym, ani tablecie, ani najnowszym laptopie. Za 5 zł nie wybrzydzam:) (kupiłem bo nie mogłem się oprzeć... Od 30 lat jestem uzależniony od GW ale teraz usiłuje pójść na odwyk;)
już oceniałe(a)ś
2
0
Żydzi zamiast uciekać powinni tak jak Polacy zostać i do ostatniej kropli krwi bronić POLSKI i swojego dobytku .Ponadto Polska już dawno spłaciła swoje wątpliwe zobowiązania .A do tego to nie Polacy rozpoczęli tą wojnę to nie Polacy mordowali żydów i to nie Polacy są winni tego nieszczęścia .POLSKA i POLACY nic nie są winni i tyle w temacie .
już oceniałe(a)ś
1
3
Czyli nasze tylko ulice , kamienice Żydków i najświętszego kościoła katolickiego no i ziemia z dotacjami z pedalskiej Unii
już oceniałe(a)ś
5
9
`