W poniedziałek rano policja weszła do warszawskiego mieszkania znanej z antyrządowych manifestacji Elżbiety Podleśnej. Mundurowi przeprowadzili rewizję i zarekwirowali jej sprzęt elektroniczny. Jest podejrzana o obrazę uczuć religijnych za rozpowszechnianie wizerunku Matki Boskiej w tęczowej aureoli. We wtorek Obywatele RP postanowili wesprzeć Podleśną - w miejscu publicznym ustawili się pod reprodukcją wspomnianego wizerunku i złożyli... samodonos na ręce funkcjonariuszy policji.

- Chcieliśmy popełnić to samo rzekome przestępstwo, które popełniła Elżbieta Podleśna, tak żeby Joachim Brudziński albo jego podwładni to zobaczyli - mówi Magdalena Pecul-Kudelska z Obywateli RP. Zobacz wideo.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Obywatele RP, wielki szacunek dla Was!!!!!
już oceniałe(a)ś
117
1
Ta kacza banda zrobiła kompletnych idiotów z tych kulsonów.
Czy ci ludzie nie mają za grosz poczucia przyzwoitości?
@liberator
Czego wymagasz od podwładnych Mariusza. Ten jest posłuszny poleceniom od prezesika.
już oceniałe(a)ś
17
0
@Srebrny_kaczor
To nie jest argument! Za czestoo slyszymy dokladnnie to samo co mowili zbrodniarze w Norymberdze, ze "tylko wykonywali rozkazy". Zle sie to skonnczylo. Norymberga powinna byc ostrzezeniem ! Nigdyy wiecej takich "prymitywnych usprawiedliwien"!
już oceniałe(a)ś
15
0
Kiedy na ulicach pojawią się dziesiątki, setki tysięcy ludzi, skończy się spisywanie.
@lizabet
Masz rację. Oglądajac to z bardzo daleka wstydzę się za Polaków. Naród który z pokorą na kolanach pozwala się zniewolić.
już oceniałe(a)ś
2
0
Mnie też aresztujcie.
Mam święty (i świetny) obrazek w łazience (i w WC).
już oceniałe(a)ś
48
3
Dzwoni Jarek do Joachima:
-Jakiś Memling wszędzie tęcze powsadzał!
-Jarek, ale on nie żyje...
- I za to cię Joachim lubię.

Copyright @7GREK
@niekumaty
Za trudne dla kulsonow!
już oceniałe(a)ś
5
0
Każdy kulson dostał pół roku temu podwyżkę. Dobrze pracują. Nauczycielom natomiast rząd radzi, aby się wykazali, to może dostaną 2 2023 r.
już oceniałe(a)ś
45
1
Policja ściga za Matkę Boską, a brakuje jej ludzi i nie potrafi złapać kogoś kto paraliżuje szkoły podczas Matur... Brudziński to niudscznik na staowiski Ministra...
już oceniałe(a)ś
39
0
Wspolczuje Pani Elżbiecie, ale dobrze ze to sie stalo i wyszla z tego taka afera, obijająca sie już echem o cały świat. Kaczyński chyba znow czegos nie przemyslal i wyszlo na to, ze strzelil sobie byc moze kolejnego samobója. #Tusk2020
@Tylko_KOALICJA
jak ma się takich "specjalistów" jak brudziński, kurski, suski, szydło..... to czego tu się mądrego spodziewać!!!!
już oceniałe(a)ś
5
0
`