Marek Chrzanowski to były prezes Komisji Nadzoru Finansowego. W listopadzie został zatrzymany przez CBA. Śledczy postawili mu zarzut przekroczenia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu do 10 lat więzienia. Na prezesa KNF powołała go Beata Szydło. Ale przez wiele tygodni skutecznie unikała tematu. Do dziś.

Wideo Justyny Dobrosz-Oracz
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Szydło, posłuchaj ! Postaraj się odpowiadać na pytania bo jako suweren chcę wiedzieć na co idą moje pieniądze. Pamiętaj, że twoja pensja jest z moich podatków.
już oceniałe(a)ś
103
1
Należy dołożyć starań aby B.Szydło przeszła całą procedurę po przegranych wyborach parlamentarnych przez katosektę PiS i jej DYKTATORA !
już oceniałe(a)ś
94
1
Pani Justyno - dzięki !!!
Bardzo prosimy dociskać - inaczej afery zamienią się w kapiszony, spryciarze - spin doktorzy PIS na bieżąco zlecający sondaże poparcia - wywołają kolejne tematy zamienne - konflikty i zaprezentują kolejne kontrowersyjne pomysły, żebyśmy dyskutowali o wszystkim, byli podzieleni, zajęci, rozemocjonowani - to jest dla PIS wygodniejsze niż: Srebrna, koperta Sawicza, sex pana marszałka, zarobki w NBP, SKOKi !, zamach na SN, destrukcja Sądów...
@miKita
Po wyborach Goebbels IV (aka Adam B.) i pozostałe cfańJaki - normalnie powiedzą, że to nie oni, że tylko wykonywali rozkazy.
już oceniałe(a)ś
0
0
@miKita
Tak! DOCISKAĆ
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak zwykle,oslizgla jak wegorzTo jest zla kobieta
@jalo
To jest 150 % katotalibanka.
już oceniałe(a)ś
12
0
@jalo
Matka księdza. Nic dodać.
już oceniałe(a)ś
5
0
To są wszystko niepotrzebne prowokacje, Nie lubię kiedy tak sympatycznej niewątpliwie osobie zadaje się jakiekolwiek pytania. Ta dama wie swoje i niewątpliwie ma prawo do myśli ukrytych. Nawet jak ich nie ma to ukazywanie tego jest moralnie wątpliwe szczególnie w Małopolsce a głównie na Podkarpaciu
@mareklef2
Czyżbyś "Panie"uznał że to dama,co jej sie należało "ino" z tego jednego tytułu.Ona mi nigdy na damę nie wyglądała ,chyba że z okna swej limuzyny rządowej na ulicę.W mej ocenie jej się należy tylko powszechny ostracyzm.Fajnie pisać o takiej głupiej dupie,jak ta dama jak z książki "o .
już oceniałe(a)ś
3
0
@gabrys
Jesteś pewien że wiesz co to jest satyra i sarkazm?
już oceniałe(a)ś
0
0
@gabrys
No chyba że jesteś z Podkarpacia. W takim przypadku rozumiem i przepraszam.
już oceniałe(a)ś
0
0
czyje procedury glupia babo, wasze? oto skutki. idiotka do szescianu!!!
@ont
Jesteś super.Idiotka do sześcianu .Super,super.
już oceniałe(a)ś
2
3
@gabrys
GABRYS? Pffffff
już oceniałe(a)ś
1
0
Czy Edek Straszydłowy oddał już te miliony, które przez "pomyłkę", wylądowały na jego koncie?
już oceniałe(a)ś
52
0
Nauczyciele powinni zarabiać tyle ile dwórki sułtana Glapińskiego.I o
już oceniałe(a)ś
39
0
`