Nie zamierzamy podpisać porozumienia, które podpisała 'Solidarność'. Nie zamierzamy uczestniczyć w okrągłym stole. Nie chcemy być elementem kampanii do europarlamentu. Prawdziwym wyzwaniem dla nas jest dyskusja o szkole. Musimy jednak my mieć warunki do tej dyskusji - mówił Sławomir Broniarz, prezes ZNP na ogólnopolskiej manifestacji pod MEN.

26 kwietnia niezwykły koncert dla nauczycieli w wykonaniu Waldemara Malickiego w reżyserii Jacka Kęcika. Kup bilet na koncert!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
moment przełomowy. Czas, gdy nauczyciele albo dadzą się przekonać do złożonych przez rząd i dyrektorów szkół "propozycji nie do odrzucenia", w których straszeni są brakiem wynagrodzenia, albo zrozumieją, że PIS stchórzy przy wejściu na wyższy poziom oporu i nie pójdzie na noże w sprawie wynagrodzeń. Bo jeśli to zrobi, to popełni polityczne samobójstwo i kilku bezzębnych pijaczków nie zrekompensuje im strat setek tysięcy głosów ludzi, którzy nie godzą się na znęcanie się nad nauczycielami i widzą totalne chamstwo rządowych Edków.
już oceniałe(a)ś
6
0
Nauczyciele są wqu...eni!
Wqu...eni na rząd, ale przede wszystkim wqu...eni na związki.
Nie ma jednolitego przekazu!
Nauczyciele są zostawieni sami sobie.
Ciągle słyszą: " to suwerenna decyzja każdego nauczyciela!".

Ludzie mają dość tego strajku z powodu ignorancji góry!!

Spieprzyliście panie Broniarz po całości!!
@pemu
Broniarz zachowuje się wzorowo.
już oceniałe(a)ś
0
0
`