Związek Nauczycielstwa Polskiego skrytykował rozporządzenie minister edukacji Anny Zalewskiej, stworzone na potrzeby strajku nauczycieli w trakcie egzaminów. - Uczniów pilnują strażnicy leśni, strażacy, osoby duchowne, zakonnice. W dodatku dostają za to niemałe pieniądze. Do tej pory nauczyciele słyszeli, że egzaminy obsługują w ramach wolontariatu - mówili Sławomir Broniarz (prezes ZNP) i Krzysztof Baszczyński (wiceprezes ZNP)
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Strażnicy leśni przestali już pilnować korników w Puszczy Białowieskiej?
@refektarz
jakich korników ? jakiej Puszczy ?? to tam jeszcze zostały jakieś drzewa ?
już oceniałe(a)ś
5
0
Żenada!
już oceniałe(a)ś
19
0
Rydzykowna gra z Szyszkownikiem reka w reke :-)
już oceniałe(a)ś
7
0
Niech ten Rząd,tę "zalewską"szlag trafi jak najszybciej.Sk..sy ..ny.
już oceniałe(a)ś
6
0
Subtelna różnica. Ci z wczorajszych przekazów telewizyjnych nie wyglądali jak leśnicy, wyglądali jak drwale. Leśnik chodzi w zielonym mundurze, a drwal w koszuli w kratę i ma za pasem siekierę (nie to, bym miał coś do drwali, pozdrawiam chłopaków). To po prostu inny zawód :) PiS nagina rzeczywistość.
A teraz już na poważnie. Jest jeszcze coś. Nauczyciele zawsze zwracają uwagę na bezpieczeństwo dzieci, na to kto i w jakim celu pojawia się w szkole. PiS chwali się, że ma 7 tys osób skłonnych uczestniczyć w pracach komisji. Rodzicu, odpowiedz sobie na pytanie, czy na pewno wiesz, kto znajdzie się w pobliżu twojego dziecka?
już oceniałe(a)ś
3
0
Strażnik leśny - miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 6 460 PLN brutto. Co drugi strażnik leśny otrzymuje pensję od 4 510 PLN do 7 190 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych strażników leśnych zarabia poniżej 4 510 PLN brutto. Na zarobki powyżej 7 190 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych strażników leśnych. -
już oceniałe(a)ś
2
0
Bydlo. J.Kaczynski pasc swinie i krowy, a nie byc sekretarzem parti, ktora,jak w PRL "rzadzi"!
Co za kraj ludzie to sie we lbach nie miesci. Straj ogolnonardowy powinien byc.
Ostracyzmm dla pastucha J.kaczynskiego i manekinow jego. Zaleska do garow ! Szydlo podobnie. To da kopciuchy garkotluki robiacy kariere w faszystowekiej Parti z regulaminem NSDAP jeden wodz/Hitler . Ten pokraczny Kain chcze byc, jak Hitler.
już oceniałe(a)ś
1
0
`