Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, chce, aby Polska wpisała członkostwo w Unii Europejskiej do konstytucji. Według niego ma to być test dla partii, która nie tak dawno wynosiła flagę UE z kancelarii premiera. Beata Mazurek, rzeczniczka PiS, komentuje ten pomysł. Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No dobrze, ale to jest trochę tak, jakby jakiś klub sportowy zapisał sobie uroczyście w statucie, że będzie zawsze grał w w ekstraklasie i nie mam mowy, żeby spadł niżej.
już oceniałe(a)ś
3
0
Jestem zdecydowanie za naszym członkostwem w Unii, ale pomysł wpisywania tego do konstytucji nie jest dobrym pomysłem. To dekretowanie czegoś, co powinno być prawem i osiągnięciem a nie obowiązkiem wynikającym z konstytucji
już oceniałe(a)ś
3
0
co za duren, juz mielismy w konstytucji "wieczna przyjazn z CCCP", ruble transferowe tez mielismy w calym obozie socialistycznego raju, ten facet znalazlby latwo miejsce w Tworkach albo Morawicy...
już oceniałe(a)ś
2
1
PSL-ZSL idzie przetartym szlakiem ,dopisali kiedyś wieczną przyjażń i ZSRR.
już oceniałe(a)ś
0
0
i to jest słuszna koncepcja, a ja zaproponuję jeszcze, żeby dopisali w konstytucji walutę EURO i wtedy dopłaty też będą (ma się rozumieć) w euro - co Pan na to Panie WKK?
już oceniałe(a)ś
2
4
`