Były rzecznik rządu dostał intratną posadę. Rafał Bochenek został dyrektorem marketingu w PGNiG. Nie wiadomo, czy rzeczywiście zarabia teraz 30 tys. zł, bo spółka odmawia odpowiedzi w tej sprawie. Powołuje się na RODO. Co ciekawe, były rzecznik rządu dostał nową pracę kilka dni po interwencji posła PO Krzysztofa Brejzy. Brejza zaczął dopytywać, dlaczego Rafał Bochenek wciąż jest pełnomocnikiem ds. organizacji szczytu klimatycznego, który odbył się dwa miesiące wcześniej. Co na to współpracownik premiera? I była premier Beata Szydło? Zapytała Justyna Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
,,Do polityki nie idzie się dla pieniędzy'', ,,Mamy doczynienia z układem, kolesiostwo i nepotyzm na niewyobrażalną skalę". Autor Jarosław Kaczyński.
już oceniałe(a)ś
15
0
Koalicjo, wygraj te wybory bo rozdziobią nas kaczki szydla i bochenki
@starygibbon
Bochenki to nas raczej przysypią z głową a nie rozdziobią ale poza tym ... zgadzam się!
już oceniałe(a)ś
1
0
@starygibbon
To mobilizacja podczas wyborów!
już oceniałe(a)ś
0
0
Pogodynek zostaje dyrektorem marketingu w PGNiG. Sprzedawca rybek zostaje dyrektorem fabryki zbrojeniowej produkującej proch. Perukarz zostaje ministrem w URM. Aptekarz był rzecznikiem MON. Kapral w ciągu kilku miesięcy zostaje generałem. itd., itp., itd., itp. Wspaniałe i szybkie kariery by rządzili nami fachowcy i osoby kompetentne.
już oceniałe(a)ś
9
0
CHOMIK ma nową fuchę !!! Kogoś to dziwi??????
już oceniałe(a)ś
5
0
nastepny dowod ze w pisowskim szambie go..no zawsze wyplywa , za duzo wiedziel i zaczal dopominac sie ...no to go upchneli ! a kiedy "posadka "dla misiewicza on tez niedlugo wyplynie...i tak prosze panstwa fukcjonuje szambo ?.
już oceniałe(a)ś
4
0
Teraz powinno się ustawić przed kamerą to wredne babsko (przepraszam za określenie uczciwe kobiety) z broszką w klapie i kazać jej powtórzyć to co wrzeszczała swego czasu w Sejmie o ojczyźnie dojnej, kolesiostwie i uczciwości. Wystarczy podobno nie kraść brocho.
już oceniałe(a)ś
2
0
Vito. Dokładnie.
już oceniałe(a)ś
2
0
`