- Co Was tak mało, pedały, co Was tak mało - wrzeszczeli uczestniczący w piątkowym Lubelskim Marszu Żołnierzy Wyklętych do protestujących Obywateli RP zgromadzonych pod Bramą Krakowską. Co ciekawe, od narodowców dostało się również partii rządzącej. - W 2015 r. nastąpiła rzekomo dobra zmiana, a Polska od tamtego czasu rzekomo wstaje z kolan. Jednak w ciągu ostatnich trzech lat możemy zauważyć, że patriotyczne i katolickie hasła są tylko przykrywką do równie antypolskich działań, co poprzedniego rządu. Klęczenie przed Izraelem i USA nie przeszkadza PiS mówić o tym, że Polska wstaje z kolan - mówił jeden z organizatorów marszu narodowców.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No tak... Więzienia pękają w szwach od uwięzionych nacjonalistów. 2019, jak 1949!
Holota ludzi ograniczonych intelektualnie zle wyedukwanych przez katolicyzm a naszym panstwie swieckim korzysta z dobrodziejst DEMOKRACJI, ktora niszczza swoim szowinizmem.
Durni zacofani nie wstyd wam, ze panstwie, ktore ponioslo 6 milionow istnien ludzkich stajac sie ofiarami faszyzmu chcecie poowrotu narodowcow, ksenofobi? Uswiadamiac was nalezy przymusowo w wiezieniach poki nie staniecie sie grozni. Takie wyklady dla narodowcow z dochodnymi studentami do wiezien. Nie wiezic was i dawac za darmo zrec olocie tylko nauczyc poszanowania dla ustroju, ktory jest da wszystkch nie tylko durnej masy.
No to jednak rosnie opozycja do rzadow PiSu po prawj stronie. Andruszkiewicza oni uznaja za zdrajce. Nalezy prowokowac starcua narodowcow z PiSem.
`