- Co Was tak mało, pedały, co Was tak mało - wrzeszczeli uczestniczący w piątkowym Lubelskim Marszu Żołnierzy Wyklętych do protestujących Obywateli RP zgromadzonych pod Bramą Krakowską. Co ciekawe, od narodowców dostało się również partii rządzącej. - W 2015 r. nastąpiła rzekomo dobra zmiana, a Polska od tamtego czasu rzekomo wstaje z kolan. Jednak w ciągu ostatnich trzech lat możemy zauważyć, że patriotyczne i katolickie hasła są tylko przykrywką do równie antypolskich działań, co poprzedniego rządu. Klęczenie przed Izraelem i USA nie przeszkadza PiS mówić o tym, że Polska wstaje z kolan - mówił jeden z organizatorów marszu narodowców.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No tak... Więzienia pękają w szwach od uwięzionych nacjonalistów. 2019, jak 1949!
już oceniałe(a)ś
9
0
Holota ludzi ograniczonych intelektualnie zle wyedukwanych przez katolicyzm a naszym panstwie swieckim korzysta z dobrodziejst DEMOKRACJI, ktora niszczza swoim szowinizmem.
Durni zacofani nie wstyd wam, ze panstwie, ktore ponioslo 6 milionow istnien ludzkich stajac sie ofiarami faszyzmu chcecie poowrotu narodowcow, ksenofobi? Uswiadamiac was nalezy przymusowo w wiezieniach poki nie staniecie sie grozni. Takie wyklady dla narodowcow z dochodnymi studentami do wiezien. Nie wiezic was i dawac za darmo zrec olocie tylko nauczyc poszanowania dla ustroju, ktory jest da wszystkch nie tylko durnej masy.
już oceniałe(a)ś
2
0
No to jednak rosnie opozycja do rzadow PiSu po prawj stronie. Andruszkiewicza oni uznaja za zdrajce. Nalezy prowokowac starcua narodowcow z PiSem.
już oceniałe(a)ś
2
0
`