Stanowczo uważamy, że doszło do skandalu. Kodeks postępowania karnego mówi jasno, że w ciągu miesiąca od złożenia zawiadomienia prokuratura powinna wszcząć postępowanie - pełnomocnik Geralda Birgfellnera, mecenas Jacek Dubois komentuje nieprawidłowości w śledztwie dotyczącym afery związanej ze Srebrną i taśmami Kaczyńskiego. Głos zabrał 1 marca po kolejnym, dziesięciogodzinnym przesłuchaniu swojego klienta przez prokuraturę.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Można mieć tylko nadzieję, że Austria weźmie w obronę swojego obywatela.
Obywatel polski ma przechlapane w mackach mafijno-faszystowskiego państwa.
@barbarach_pl
Giertych o przekazaniu zażalenia do prokuratury Austriackiej mówił wcześniej.To odpowiada dla włodarzu i mafiosom PIS, no "po wyborach" bo liczą na przeciągnięcie sprawy .TRZEBA aby opinia społeczna w Polsce i media NACISKAŁY .
już oceniałe(a)ś
10
0
@barbarach_pl
Pani Karolina i Pan Gerald pokazali, że pewnych granic nie wolno przekraczać. Wyrażam wielki szacunek dla niezłomnej postawy i obywatelskiej odwagi. Trzymam kciuki za powodzenie ofensywy przeciwko zuchwałemu krętactwu!
już oceniałe(a)ś
0
0
Bolszewiki k.j.mać!
już oceniałe(a)ś
62
2
Strach pomyśleć co by było, gdyby "reforma" zbynia zero doszła w całej rozpiętości do skutku.
To co już "naprawił" to "przedpokój" do Białorusi.
już oceniałe(a)ś
58
0
Brak werdyktu o rozpoczęcie postępowania jest zrozumiały, gdyż pani prokurator musi zdać relację kulawemu jak on się musi dodatkowo zabezpieczyć lub ewentualnie rozpocząć postępowanie przeciwko pokrzywdzonemu. Najlepiej rozpocząć postępowanie od aresztu na 3 miesiące dla pana Birgfellnera a i adwokatom też można by coś zrobić co najmniej sowicie ukarać.
Prokuratura wiernie służy kulawemu preziowi i jego złodziejskiej bandzie. Mafijna złodziejska banda.
już oceniałe(a)ś
44
0
To już nie można dalej prosić i wierzyć w praworządność to trzeba strzelać .Kaczyński i cała jego zorganizowana. Grupa przestępcza nie odda dobrowolnie władzy.Trzeba powtórki na wzór Ukraiński niech ich PUTIN ochroni.
@gabrys
Nie strzelać, mimo wszystko najważniejsze aby przy urnie wyborczej powiedzieć pisowi NIE!
już oceniałe(a)ś
1
0
Polska rzadzi zorganizowana grupa przestepcza, a prokuratura jest jej ramieniem do przesladowania opozycji i ochrony przestepcow w rodzaju JK i Andruszkiewicza.
już oceniałe(a)ś
22
0
Kto smie podniesc reke na Polskezbawa, podnosi reke na (dzisiejsza) Rzeczpospolita!
Kurza twarz, alez to trzeba byc odwaznym, albo szalonym raczej? :o
już oceniałe(a)ś
18
0
kaczyński mówi ,że jest normalnym obatelem i kłamie . Oszukuje i obraża społeczeństwo nie pierwszy raz , działania całego pis wskazują ,że jest nienormalny . Chodzą koło niego , wchodzą w niego ,głaskają , dogadzają - tak traktuje się nienormalnego przez bojących.
już oceniałe(a)ś
17
0
`