Po ujawnieniu wynagrodzeń w Narodowym Banku Polskim opozycja wzywa Adama Glapińskiego do dymisji. Poseł Krzysztof Brejza z PO apeluje, by prezes NBP ujawnił, ile zapłacił za wynajęcie willi w Davos. Według PAP Glapiński chce go pozwać.

Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Rzeczniczka Srebrnej, prezesa NBP, prezesa Polski... jak mi sraczyk wybije i zaleje sąsiadów to też uprzejmie proszę o wygłoszenie oświadczenia w moim imieniu, że skoro prokuratura nie wszczeła śledztwa w sprawie brunatnej substancji kapiącej sąsiadowi z sufitu, to nikt mi nie będzie wmawiał, że to moja wina!
już oceniałe(a)ś
7
0
to tam rady nadzorczej nie ma?
już oceniałe(a)ś
7
0
Nie da się oderwać od takiego koryta!
już oceniałe(a)ś
6
0
Prezes Polski niby taaaki mocarz, taki as, a na jednego Glapińskiego, a nawet jego dwórki jest za krótki!
już oceniałe(a)ś
4
0
Czy Glapiński wie jak skończył Kadafi ?
już oceniałe(a)ś
3
0
w Polsce mozna zmieniac sedzow ,prokuratorow,wsadzac do wiezien i upadlac "niewygodnych" ,nie wolno ruszac bandytow,zlodzieji,ku...szonow,ksiezy pedofilow ,"prezesow", wystarczy ze te bagno nosi "znaczek " w klapie! nie tak dawno jeszce wielu z nich nosilo znaczek "pzpr" w tej samej klapie ,ta sama szkola te same metody! To wlasnie jest POLSKA, tradycja musi byc ...i tyle
już oceniałe(a)ś
2
0
Człowiek bez honoru , Kaczyński ich nauczył cwaniactwa i krętactwa - nie spodziewajcie się jakiejś dymisji , rezygnacji . W sposób prawy postepują ludzie godni i honorowi .
już oceniałe(a)ś
2
0
`