- Jakbym chciał doposażyć rodzinę, to nie byłbym parlamentarzystą, tylko trafiłbym do zarządu jakiejś dużej spółki Skarbu Państwa - powiedział w piątek w audycji Radia Zet szef MSWiA Joachim Brudziński.

Opozycja jest oburzona słowami polityka PiS, choć jednocześnie jej działacze są wdzięczni Brudzińskiemu za szczerość. - Chciałem podziękować ministrowi Brudzińskiemu za te słowa, bo wyłożył kawę na ławę. Powiedział prawdę po co idą politycy PiS-u do spółek Skarbu Państwa - komentuje prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"Jakbym chciał doposażyć rodzinę, to nie byłbym parlamentarzystą, tylko trafiłbym do zarządu jakiejś dużej spółki Skarbu Państwa - przyznał (Brudziński)". To już zupełnie oficjalnie dojna zmiana przyznaje jaki przyświeca jej cel. Tak bez żenady. I cóż ty na to suwerenie?
już oceniałe(a)ś
63
1
Europoseł dostaje:
- pensję netto 6710 eur
- zwrot kosztów biura poselskiego - 4416 eur
- zwrot kosztów podróży (nasi europosłowie potrafili wyciągnąć po kilka tys euro)
- dieta - 313 eur za każdy dzień posiedzeń
- emerytura europosła
- odprawa

I Brudziński mówi, że mógłby, nie mając żadnych kompetencji, załapać się na stołek w państwowej firmie i zarobić więcej? Ten cham pluje wyborcom w twarz ale wyznawcy PiSu i tak wezmą to za deszczyk - uczciwy pan - mógłby więcej ale nie chce!
@bazbaz1973
a jakby tak sobie pan Brudziński zrobił blond na głowie i uwydatnił usta? ;)
już oceniałe(a)ś
7
0
@bazbaz1973
To kolosalne wyposazenia biorac pod uwage, ze koszty zycia w Pl sa o wiele nizsze niz w Europie Zachodniej! To i znani pisowcy pchaja sie do EU!!
już oceniałe(a)ś
3
0
@ka.oz
Szkoda, szkoda, że nie mogę dać więcej lajków, tak, Joachim Brudziński z platynowym blond pióropuszem na głowie i uwydatnionymi ustami - chciałabym To-to zobaczyć!
już oceniałe(a)ś
4
0
@likanikak
Tylko jedno drobne pytanko kogo te usta by zadowalały , bo mam takie dziwne wrażenie że to nie tylko nasza krystalicznośc ale i niejaki 00.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przecież to jest tak oczywiste, że wsadzają bez żenady swoich do państwowych spółek, żeby wycisnąć tyle pieniędzy, ile się da, że Brudzińskiemu szkoda wsadzić choćby minimum wysiłku, żeby zachować pozory. Partia TKM. A jak komuś to nie odpowiada, to nie mamy pańskiego płaszcza...
już oceniałe(a)ś
43
0
Hasło wyborcze: Odsuńmy od władzy dojną zmianę, która z nas drwi.
@Alina7777
I nas DOI. Stare rosyjskie przysłowie (czy, jak kto woli, anegdota) brzmi: Radio Erewań zapytano: "Co zrobić, by krowa jadła MNIEJ, a DAWAŁA WIĘCEJ mleka? - Mniej karmić, a WIĘCEJ DOIĆ!"
już oceniałe(a)ś
2
0
Jeżu ..... ma ta bezczelność jakąś nazwę ?
@ka.oz
Szczyt bezczelności.
już oceniałe(a)ś
6
0
Dojna zmiana publicznie pluje w twarz suwerenowi, a suweren się oblizuje, na kolanach dziękuje i głosuje "za".
już oceniałe(a)ś
31
0
Czytam właśnie książkę Teresy Torańskiej Smoleńsk, wywiady z różnymi osobami i tylko wywiad z Brudzińskim mnie zdenerwował, odnoszę wrażenie ,że w tym towarzystwie ,to on jest prowodyrem wszystkich rozrób, pamiętamy,komuniści i złodzieje,to on jątrzy.
@Nan12
Niee, prowodyrem jest Kaczor i jego chora ambicja. A Brudziński (i jego chora ambicja) są tylko podnóżkiem
już oceniałe(a)ś
2
0
#DDDDooooojjjjnnnnaaaaaaZZZZZmianaaaaaaa!
już oceniałe(a)ś
21
0
`