Senator PiS bez zażenowania... O czym Kaczyński rozmawiał z Ziobrą? Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
...natomiast Tusk nie może siedzieć na meczu na tej samej trybunie co prezes sądu :-)

Takie to fundamenty moralne ze szlamu mają katofaszyści.
@nestor
Jedni czerpią łyżeczką, inni chochlą. Miłościwie nam panujący postanowili wsadzić cały łeb do gara i jeszcze w trakcie konsumpcji ładować jedzenie na zapas do kieszeni na później. Im to nie przeszkadza. W końcu jak sam prezes stwierdził, wychowyłał się w lepszych miejscach niż Tusk bawiący się na podwórku. Noblesse oblige po kaczyńsku. Jak na nich patrzę, to jakbym oglądał ekranizację "Zapisków oficera armi czerwonej" Sergiusza Piaseckiego
już oceniałe(a)ś
14
0
A to ciekawe. Czyli domniemany przestępca ma prawo poznać dowody w sprawie, przed postawieniem zarzutów. Ciekawe mamy czasy
@Anty_jar
Rozdział 2. Obowiązki i prawa prokuratorów
Art. 96. Obowiązki prokuratora
§ 1. Prokurator jest obowiązany postępować zgodnie ze ślubowaniem prokuratorskim.
§ 2. Prokurator powinien w służbie i poza służbą strzec powagi sprawowanego urzędu i unikać wszystkiego, co mogłoby przynieść ujmę godności prokuratora lub osłabiać zaufanie do jego bezstronności.

Art. 102. Obowiązek zachowania tajemnicy
§ 1. Prokurator jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o których w postępowaniu przygotowawczym, a także poza jawną rozprawą sądową, powziął wiadomość ze względu na swoje stanowisko prokuratora.
już oceniałe(a)ś
13
0
@fafkawirafka
To dotyczy prokuratora ale nie zera. Zero ten kodeks zaliczył zaocznie (tzn. na oczy go nie widział).
już oceniałe(a)ś
7
0
@Lasentinelle
Prokurator generalny to prokurator! I oczywiście zgodznie z Konstytucją RP nie może łączyć urzędu z piastowaniem mandatu posła...
już oceniałe(a)ś
11
0
Panie senatorze, właśnie napluł pan sobie w twarz, publicznie. Wierzyć się nie chce.
już oceniałe(a)ś
43
0
No... Światło północy, gwiazda krystaliczności, mąż opatrznościowy może wszystko!... Poza trybem... i prawem...
już oceniałe(a)ś
34
0
Czasy się zmieniają! Dawniej to Ziobro a nawet Prezydent jezdzili do prezesa. Jeżeli się ta spadkowa tendencja utrzyma, to niedługo czekać a z Kaczyńskim nikt rozmawiać nie będzie. Hej!
już oceniałe(a)ś
33
0
Jeżeli Prezes jest tak krystalicznie uczciwy, jako rzeczecie, to powinien zrzec się immunitetu i oddać pod osąd wymiaru sprawiedliwości, zachowując jak najdalej idącą powściągliwość. Czyż nie tak PiS sugeruje każdemu oskarżanemu posłowi opozycji?!.
Skoro jednak Prezes zwołuje najpierw naradę z premierem włącznie, teraz jedzie do prokuratora generalnego, to najwyraźniej ma coś do zamataczenia. Na miejscu adwokatów Austriaka wnosiłbym o pilne zastosowanie aresztu tymczasowego ze względu na w pełni uzasadnione obawy matactwa!
już oceniałe(a)ś
32
0
Czy Ziobro nagral te rozmowe?:-)
@standard_jestem
To ciekawy problem!
Rozwijając dalej teorie mam wrażenie, że to zero ma prezesa na widelcu?!
już oceniałe(a)ś
4
0
Top gangster Kaczyński ma prawo do wszystkiego. Jeżeli nawet zmorduje kogoś w biały dzień na środku ulicy Duda ułaskawi go zanim stanie przed sądem.
już oceniałe(a)ś
25
0
`