Posłowie Platformy Obywatelskiej Marcin Kierwiński i Krzysztof Brejza podczas konferencji prasowej w Sejmie odnieśli się do ujawnionych w środę przez 'Gazetę Wyborczą' pełnomocnictw wystawionych przez zarząd spółki Srebrna austriackiemu biznesmenowi Geraldowi Birgfellnerowi. - Opublikowane przez 'Gazetę Wyborczą' pełnomocnictwa obalają mit głoszony przez polityków PiS-u, że w tej sprawie nie ma żadnych dokumentów. Wiemy też, że nad całym tym procesem kontrolę piastował pan poseł Jarosław Kaczyński, co można usłyszeć na taśmach - powiedział Kierwiński. Platforma po raz kolejny zaapelowała do prokuratury o przesłuchanie w sprawie Srebrnej Jarosława Kaczyńskiego oraz szefostwa spółki Srebrna.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wypowiadając umowę Birgfellnerowi, zarząd Srebrnej w pełni potwierdził słowa Alberta Einsteina: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
już oceniałe(a)ś
4
0
na początku przesłuchuje się świadków. Na końcu podejrzanego po postawieniu mu zarzutów. A to może być trudne Panowie.
@tom
Obswiasz sie, ze nie doczeka sie staruszek sprawiedliwosci w wyzwolonej ze zlogow esbecji Polski? To juz tylko do jesiennych wyborow! Idziemy wszyscy do urn, jak panie z parasolkami do urn! Gdyby propaganda panow Schetyny dorownala propagandzie pis byly szanse. Tu trzeba wyraznie powiedziec gdzie przyczyna kleski demokracji? Nie mial jej kto bronic! Zabraklo ?Walesy? roku 2015 ! Zawiedli ci z kampani prezydenta Komorowskiego przede wszystkim. Przy innej prezydenturze Pis nie bylby tak grozny, jak z dlugopis! Smutne jest, ze odpowiedzialni za kleske ludzie nie maja cywilnej odwagi przeprosic a biegaja po mediach ze swoimi ?wywiadami? od siedmiu bolesci. Tylu i takich noworyszow nie miala Polska nigdy przed tem! Sprzedajnosc, tupet i plugasto dla mamony uzmyslowil ten smierdzacy szantazysta Kaczynski z kumplem Maciarewiczem!
Nikt tak, jak oni plus niejaki P.kowal inicjator pochowku na Wawelu czlowieka bez wlasciwosci pseudonim ?spieprzaj dziadu? kartofla powtarzam nik tak nie upodlil Polakow nigdy w histori odtatnich stu lat! Lata 2015-2019 latami wstecznictwa i hanby!
Coz przy tym balagan rzadow poprzednich lat? No z wyjatkiem uwlaszczania cepol blizniakow! To dwa cepy polskiej demokracji. O przeszlosci tych dwoch bolszewikow juz sie pisza ksiazki!
już oceniałe(a)ś
1
0
`