'Kochana...' - tak szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego powiedział do naszej dziennikarki - wyraźnie już zniecierpliwiony serią pytań o jego pracę w spółce Srebrna i brak reakcji służb na taśmy Kaczyńskiego. Szef ABW grozi opozycji pozwami. 'Wezwania przedprocesowe mają wygasić temat taśm'- mówi w kuluarach jeden z polityków PiS. Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Szef ABW zatrudniony w s-ce Srebrna.
Czyli ja mogę zatrudnić w moim warsztacie komendanta policji z mojego miasta, albo naczelnika urzędu skarbowego.
Wyjdzie na to samo
@andrzejg52
Nie możesz, nie stać cię na haracz dla faraona....
już oceniałe(a)ś
13
0
@andrzejg52
Mniej więcej. Kiedyś względną ochronę zapewniała mafia wołomińska ale teraz mamy dobrą zmianę, można to mieć legalnie. Im dłużej trwa ta farsa dobrej zmiany, tym więcej podobieństw do mafii, takiej bardzo profesjonalnej.
już oceniałe(a)ś
13
0
@andrzejg52
A będzie Pana stać na takie figury na liście płac?
już oceniałe(a)ś
1
0
@maze
No....
To było pytanie retoryczne.
już oceniałe(a)ś
1
0
W półtora roku awans osiemnastoletni normatywnie w Armii i Służbach. Siedemnastostopniowy tak mówią w telewizji i na forach powtarzają. Chyba że kłamią? U mnie w dwa lata cztery stopnie i po studiach dziennych technicznych. Tu siedemnaście stopni.. choć to ABW, ale... Coś mię tu nie gra w państwie PiS. Wszyscy umoczeni? CBA, CBŚ, ABW, Armia, PGZ, KGHM, Spółki, Srebrna, Złota, MSW, MSZ, Sejm, Senat, Nowoczesna, MP, ONR, KAS i policja Skarbowa, na okrasę NBP, KNF, BFG. Nie zanosi się o zgrozo, aby jakakolwiek instytucja wyjaśniła sprawę Srebrnej lub KNF. Skarbówka, kiedy upoważnienie Naczelnika Urzędu lub UKS lub KAS do pełnych kontroli cały 2018 i krzyżowych kontroli faktur, celem ustalenia prawidłowości rozliczeń w podatku VAT w obu spółkach. Na razie to, ale co jutro? Co jutro wyjdzie z rana?
już oceniałe(a)ś
35
0
On nie jest z CBA. Niedawno był w ABW kapralem, natępnie kapralem sztabowym i zaraz po tym awansował na kapitana sztabowego i teraz jest pułkownikiem.
@sunrydz
Nie matura, lecz w PiS wiara dzika, zrobią z ciebie pulkownika.
już oceniałe(a)ś
2
0
Dobra, zmiana...
już oceniałe(a)ś
21
0
To teraz będzie Kochana Justysia
już oceniałe(a)ś
21
0
Wiadomo po co PISowi sądy.
już oceniałe(a)ś
19
0
Afera KNF, afera NBP, afera Banku Światowego (syn Kamińskiego), polityczny mord Ś.P. Adamowicza, afera Srebrnej... Kaczyński-faraon decyduje się postawić sobie i zmarłemu bratu coś w rodzaju piramid, bezmiar zuchwałości i buty pokazuje nazwa tych wież - K-Towers, czyli Kaczyński Towers.... Boże, widzisz i nie grzmisz. Ale lud zagrzmi, już niedługo, przy urnie wyborczej. #AdamowiczPamiętamy #TaśmyKaczyńskiego #KaczyńskiTowers #Tusk2020
już oceniałe(a)ś
18
0
Ten kolega to wygląda na mocno spłoszonego. Oby poszedł siedzieć, pięć latek za sam wygląd.
@peterski60
Andżej Dupa ułaskawi, gdy tylko z nart wróci, bez obaw.
już oceniałe(a)ś
5
0
`