- Te zeznania są o tyle ważne, że jest to połączenie dwóch wątków: działalności CBA wobec pana Rudnickiego oraz obecnych problemów spółki Srebrna - mówi dziennikarka 'Gazety Wyborczej' Iwona Szpala, która wraz z Małgorzatą Zubik w serii artykułów ujawniła kulisy warszawskiej reprywatyzacji. - Warto byłoby, żeby ktoś z wymienionych przez Roberta Nowaczyka osób się do tej sprawy odniósł - uważa Szpala.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nosił wilk razy kilka. Dopiero środa a tyle już się wydarzyło. Liczenie się zaczęło, jak tak dalej pójdzie to nokaut ciężki będzie. PiS w locie na deski...
już oceniałe(a)ś
42
0
Spółka Srebrna to taki srebrny nocnik pisowej hipokryzji.
już oceniałe(a)ś
21
0
Jaki wezwał Nowaczyka w podejrzanie dobrze dobranym momencie.
Przypuszczam, że spodziewali się takiego obrotu sprawy bo przecież Nowaczyk jest zawodowcem, nie wypadł sroce spod ogona a przy tym nie ma nic do stracenia.
Nie wykluczam, ze Ziobro zaciera pulchne łapki bo przecież jego ekipa nie ma ze Srebrna nic wspólnego.
@oregon7
Teraz Ziobro z Jakim będą mogli aresztować prezesa przybgoracym aplauzie motlochu. Maja środki do tego celu.
już oceniałe(a)ś
3
0
@oregon7
V kolumna w PiS?
już oceniałe(a)ś
1
0
Szambo bulgocze.... kiedy bedzie granat?
już oceniałe(a)ś
13
0
Przed Kaczyńskim ostrzegał wcześniej jego ojciec Rajmund a teraz także dalsza rodzina ujawniając taśmy z odmową zapłaty za przygotowanie inwestycji. To, że ostrzeżenia rodziny należy traktować poważnie niech świadczą chociażby okoliczności morderstwa śp, Prezydenta Gdańska.
już oceniałe(a)ś
9
0
Prawicowa opinianpubliczna z Morawieckim i Beata Mazurek uznali ze oszustwo dowód znajomosci ekonomii i prawa. Kaczyński wykazał się geniuszem.
Fajtlapa? A po co mu konto w banku, on ma bank w kieszeni. Nawet w Biedronce to Sasin albo zLipinski ureguluje należność.
już oceniałe(a)ś
8
0
a ja proszę o foto prezesa NBP z ośmiorniczkami /blond/
już oceniałe(a)ś
5
0
Nosili i poniesli .
już oceniałe(a)ś
2
0
`