'Zabić śmiechem' - to przemyślana taktyka PiS. Ma odwrócić uwagę od zawartości taśm. Od tego, że prezes PiS prowadził tajne rozmowy w sprawie budowy wieżowca w centrum Warszawy. A jak obrońcy Jarosława Kaczyńskiego radzą sobie z konkretnymi pytaniami? Gdy przekaz dnia nie wystarcza, wtedy zaczyna się robić gorąco... Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Co się dziwicie. Ten Sejm, Senat, PiS to kabaret. A że marny... to trzeba dołożyć państwowej telewizji dotacji, bo z takim programem na siebie by nie zarobiła.
już oceniałe(a)ś
113
0
Święta inkwizycja składa się z samych prostytutek i złodziei? Niemożliwe!
@pw63
A świętojebliwa Kaczka siedzi na samej górze.
już oceniałe(a)ś
16
0
Śmiech przez łzy, sypie się mit, wśród własnego elektoratu, bo reszta nie miała złudzeń, Prawej i Sprawiedliwej "odnowy moralnej narodu".

ps. a i jak prawi i sprawiedliwi inaczej chcą szczerze się pośmiać to polecam taśmy z przesłuchaniem mec Nowaczyka jak opowiada o bliskich spotkaniach 3 stopnia kryształowego, w przyszłości szefa CBA, z córką psa, suką :)
@def11
Ten pis to w ogóle jakieś takie canalne towarzystwo.
już oceniałe(a)ś
2
0
Suwerenowi nic nie odwrócą, bo suweren przyzwala im na okradanie państwa za datek miesięczny 500pln, pozostali patrzą na to jedni z przerażeniem inni z zażenowaniem i to wszystko. Nic się nie zmieni, o ile do wyborów nie pójdzie więcej zażenowanych i przerazonych od sprzedajnego suwerena.
@kiks11
Tirówka też jak już skasuje 500, nie patrzy czy klient na czyste gacie.
już oceniałe(a)ś
12
1
niech pisie uwazaja by sie nie zabily na smierc z tym smiechem
już oceniałe(a)ś
48
0
A czemuż to ten koleś wymachujący rękami aż tak się spocił i czemuż to język zaczął mu się plątać? Oj poczuli pisi gorąco w gaciach.
już oceniałe(a)ś
46
0
nie mam twojego plaszcza i co mi zrobisz
@ korcia198@wp.pl
To działa raz może dwa. Za każdym kolejnym rośnie ryzyko oberwania w kły.
już oceniałe(a)ś
2
0
Śmiejcie się Prostytutki i Sutenerzy.
Zobaczymy, jak długo będzie wam do śmiechu.
już oceniałe(a)ś
36
0
`