'Gazeta Wyborcza' opublikowała nagrania rozmów w centrali PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Pokazują kulisy dyskretnych negocjacji oraz Jarosława Kaczyńskiego w szczególnej, nowej roli.
- Dziś upada mit osobistej uczciwości i skromności Jarosława Kaczyńskiego - mówił na konferencji prasowej Platformy Obywatelskiej poseł Cezary Tomczyk. - Nawet w rodzinie nie ufają Jarosławowi Kaczyńskiemu i wiedzą, że może dojść do oszustwa - dodaje Krzysztof Brejza. Platforma wzywa Kaczyńskiego do ujawnienia majątku spółki Srebrna. PO planuje też złożyć doniesienie do prokuratury związane z płatną protekcją, powoływaniem się na wpływy, przekroczeniem uprawnień posła w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu, życzę dużo zdrowia i długiego życia.
Za przestępstwa opiewające na dużo mniejsze kwoty, Pan Ziobro, chce zaostrzenia kar, nawet do 25 lat pozbawienia wolności.
Zatem Panie Ziobro - jest okazja, by Pan Jarosław Kaczyński, spotkał się w sądzie z prawem i sprawiedliwością, zostając skazanym, być może na wniosek Pana Ziobry i z jego rekomendacji, na 25 lat bezwzględnego więzienia.
Stąd zdrowie i długie lata zycia, jak najbardziej przydadzą się Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu.
już oceniałe(a)ś
8
0
`