W poniedziałek rano Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłego bliskiego współpracownika Antoniego Macierewicza, Bartłomieja M. Czy kłopoty dawnego protegowanego Macierewicza to element gry politycznej wewnątrz obozu władzy? Zobacz wideo Pawła Wrońskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Przecież Macierewicza ulokowali koło izby wytrzeźwień na Kolskiej, aby mógł się bawić w zamach smoleński. Znudziły się zabawki? Smutno bez misia?
już oceniałe(a)ś
21
0
odwracanie uwagi od KNF?
@nieKaczornieDonald
i morderstwa prezydenta Pawła Adamowicza
już oceniałe(a)ś
2
0
@nieKaczornieDonald
teraz jeszcze taśmy kaczyńskiego...
już oceniałe(a)ś
0
0
Naiwny pan REDAKTOR/.To jest sprawa ogromna.Pan Bartłomiej to uczeń pana Antoniego i student Ojca z TORUNIA.Wypowiedzenie wojny polityczno religijnej otworzy pole do działania.I CO SIĘ STANIE ,JAK OPIEKUN ZATRZYMANEGO ZECHCE OTWORZYĆ SWOJE ARCHIWA ?W odwodach pogromcy korników i dywizjony beretów.A jak zamykają swoich ,to będą zamykać nie swoich.Na celowniku miasto wolności.
już oceniałe(a)ś
9
0
Jakoś trzeba przykryć pojawiające sie coraz częściej 'wpadki' dobrej zmiany...
@pag1951
wpadki są bez końca
już oceniałe(a)ś
0
0
Takie rzeczy moga sie dziac tylko w ,,uroczej Pislandii,, Ten cyrk z kraju, spoleczenstwa zasiega kregi.
już oceniałe(a)ś
4
0
Mial racje poeta piszac wierszyk,, prosze panstwa oto mis, mis jest bardzo grzeczny dzis, chetnie panstwu raczke poda, nie chce podac/ a to szkoda,,
już oceniałe(a)ś
3
0
M. zd. to ślepy, bądź nie jedyny trop. Prawdziwą przyczyną jest afera KNF i Glapiński. Bo to jest na prawdę groźne, a nie "parę złotych" na durne szkolenia czy inne machlojki szaraczków.
już oceniałe(a)ś
1
0
`