Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz podczas finału WOŚP został zaatakowany nożem. Napastnik ugodził go kilka razy w okolice serca. Mimo wysiłków lekarzy prezydenta nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu. - Pawle, całą redakcją 'Gazety Wyborczej', z którą zawsze chętnie współpracowałeś, serdecznie Cię żegnamy - powiedział Jarosław Kurski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Tak naprawdę wszystko zaczęło się od "dziadka z Wehrmachtu". Dziadka, który tak naprawdę był bohaterem. To był moment w debacie politycznej, który oznaczał że granic nie ma. Potem to już lawina hejjtu, pogardy. Dwa mordy polityczne i morze nienawiści w narodzie.
już oceniałe(a)ś
67
0
Jaka telewizje ogladal ten odpad ludzki siedzac w wiezieniu.
Czy mogl sluchac i ogladac cos innego ??
Odp[owiedzialni ze te smierc to krzyczacy z trybuny sejmowej,,,, """ ,,,, zabilscie mojego brata "
" komunisci i zlodzieje "
już oceniałe(a)ś
47
0
Jak ja nie lubię prostackich, prymitywnych komentarzy niektórych forumowiczów typu "a co na to...", ale w tym akurat przypadku chciałbym, chcę, pragnę, wręcz muszę wiedzieć, "co na to ... Jacek Kurski, szef TVPis".
@ku_spoleczenstwu_otwartemu
Możesz zobaczyć co jest u niego na pasku-wielokrotny kryminalista,chory psychicznie na schizofrenię paranoidalną,odstawił leki.To ma do powiedzenia Jacek Kurski.
już oceniałe(a)ś
21
0
@baza
TVPISS pisze oczywiście o Zbafcy, Kaczej Dooopie!
już oceniałe(a)ś
10
0
A co zrobił polski Kościół i jego Episkopat, który tak domaga się szacunku, uznania i pieniędzy, aby zatrzymać falę nienawiści? Gdzie była jego epopeja o miłości miłosiernej. Jak się ma ewangeliczne przesłanie Jezusa Chrystusa do praktyki codziennej w Polsce. Czyżby miłość miłosierna kończyła się na wysokości rozporka?
@wlek
KK kocha embriony i pieniądze!
już oceniałe(a)ś
10
0
@wlek
Ludzie dorośli nie miewają tylu złudzeń
już oceniałe(a)ś
3
0
Milczenie i cisza...
już oceniałe(a)ś
40
0
Jakie to jest smutne! Dlaczego jako społeczeństwo jesteśmy tacy durni, marnujemy dziejową szanse,, a emerytowany zbawca jest z siebie zadowolony.
już oceniałe(a)ś
34
0
Cisza dziś taka tempa - inna niż zwykle. Słowa nie znaczą. Dźwięk wesołej Orkiestry nagle umilkł. Nikt nie liczy pieniędzy - choć olbrzymia to kwota... Panie Pawle bardzo mi żal, że nie ma Pana wśród żywych. Czuję jednocześnie wobec Pana wdzięczność za Gdańsk i zobowiązanie do pielęgnowania na co dzień w życiu wartości, które były dla Pana motywacją do pracy i służenia sobą ludziom i miejscu, które Pan ukochał. Dziękuję !
już oceniałe(a)ś
24
1
Piękna, bardzo piękna wypowiedź. W obliczu śmierci wszyscy jesteśmy Polakami.
@akst1@gazeta.pl
W obliczu śmierci kazdy jest człowiekiem,narodowość chyba nie ma dla Boga znaczenia.
już oceniałe(a)ś
8
0
@jhb
Żebyś się nie zdziwił.
już oceniałe(a)ś
0
5
@akst1@gazeta.pl
Ciekawe kim jesteśmy wszyscy w obliczu życia..
już oceniałe(a)ś
2
0
@zinka
Życie nas poćwiartowało.
już oceniałe(a)ś
2
3
@akst1@gazeta.pl
Życie w pistalibanie popieranym przez KK. Nigdy wcześniej Polacy nie byli tak podzieleni i w narodzie nie było takiej nienawiści.
już oceniałe(a)ś
5
0
@grajag
Żebyś zmądrzał. To, co nazywasz nienawiścią, jest otrzeźwieniem. To są kubły lodowatej wody wylewanej na głowę Kmicica przez Sorokę.
już oceniałe(a)ś
1
1
`