W grudniu 'Gazeta Wyborcza' ujawniła że dyrektor departamentu komunikacji i promocji Martyna Wojciechowska po podwyżce z sierpnia 2016 r. zarabia wraz z dodatkami i premiami ok. 65 tys. zł miesięcznie. Dla porównania: dyrektor tego samego departamentu za czasów poprzedniego prezesa Marka Belki zarabiał w sumie ok. 22 tys. zł miesięcznie. PiS zapowiedział projekt ustawy, która miałaby wprowadzić jawność wynagrodzeń w NBP. Zapytaliśmy Beatę Mazurek, czy odbędzie się to już na najbliższym posiedzeniu Sejmu. W jaki sposób rzeczniczka PiS zareagowała na pytanie o zimny prysznic dla Jarosława Gowina? Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pisowskie kobiety mają pisowskość wypisaną na p(i)skach.
To widać na pierwszy rzut oka.
@rozliczymy_to_wszystko
przepraszam,mazurek,szydlo,pawlowicz ,kepa ?.to kobiety?
już oceniałe(a)ś
11
1
@rozliczymy_to_wszystko
a co pisowscy panowie mają wypisane na pierwszy rzut oka?
Glapiński,Terlecki,Suski,Błaszczak,Sasin,Mularczyk,Tarczyński.......
już oceniałe(a)ś
3
0
Trochę żal mi tego naszego prezia, najpierw rozstał się z trzecim bliźniakiem, drugi mu zginął, teraz stary towarzysz partyjny z PC robi mu takie świństwa - oj mam nadzieję, że chociaż kotek nie zawodzi i łasi się do coraz bardziej samotnego, starego, schorowanego człowieka. A może w końcu ten przykry fakt zmusi pana prezia do głębszej refleksji nad swoim życiem, co jest w nim ważne a co tylko ważnym się wydaje. Ze swojej strony życzę mniej żółci, więcej prawdziwej przyjaźni, mniej dupowłazów i fałszywych bliskich. Jeszcze nie wszystko stracone, choć przyznaję większość życia pan sobie spaprał.
@PJNN
Żałosne zwierzenia pisiora .a mnie sku...syna nie żal.
już oceniałe(a)ś
11
0
@PJNN
polaczkowatość w pełnej krasie
już oceniałe(a)ś
0
7
Nie rozumiem, jak można pleść takie androny. Na pytania dotyczące zarobków w NBP, rzeczniczka PIS-u odpowiada, że będzie ustawa i ona wszystko wyjaśni. Zdumiewające. Instytucja rzecznika, który nie odpowiada na najprostsze pytania, nie ma żadnego sensu. A skoro już go powołano, nie ma sensu pytać go o cokolwiek. I tak nie odpowie na pytanie, tylko powie coś na temat PO, opozycji, itd.
już oceniałe(a)ś
13
0
Tak jak Suski jest ucieleśnieniem męskiego pisizmu, tak Mazurek reprezentuje godnie żeński potencjał partii wiodącej. Zostawiła daleko w tyle "naszą premier" Szydło a nawet wybitnego prawnika, który ma na imię Beata.
Jako zdegenerowany masochista z rozkoszą słucham światłych wynurzeń pani Mazurek
@Yonomano
Mazurek była podobno przedszkolanką, technikę sciemniania ma opracowaną. Wygląda na to, że traktuje suwerena jak pięciolatków.
już oceniałe(a)ś
1
0
Glapinski jest skończony.PiS zapłaci za to złodziejstwo i nadużycia .
już oceniałe(a)ś
5
0
PO wystąpiła z projektem ustawy o jawności zarobków, PiS najpierw stwierdziło że poprze, potem że zrobi własną ustawę. Przegłosują ustawę która niczego nie wyjaśni i będą się chwalić jacy to są transparentni. Suweren zapomni o inicjatywie PO.
już oceniałe(a)ś
2
0
Chcemy wyjaśnić a jednak nie chcemy. Na złodzieju czapka gore.
już oceniałe(a)ś
1
0
`