Borys 'Kosa' Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. - Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę - powiedział Mamed Khalidov.

W filmie oprócz Lubosa i Khalidova pojawi się cała plejada gwiazd polskiego kina: Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, jest to debiut aktorski.
Zobacz relację z premiery filmu 'Underdog'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
co tam Khalidov, lepszy Glapiński bo pokonał Kaczyńskiego
już oceniałe(a)ś
5
0
poziom polszczyzny u tych tzw. aktorow i takze u przekonanego o swej wielkosci rezysera, wraz z cala nasladujaca fighterski standard otoczka - cycate paniusie i spoceni fighterzy - powoduje, ze zbiera sie na wymioty na mysl, jak ludzie potrafia tak celowo i jednoczesnie bezrefleksyjnie wchodzic w medialny rynsztok i udawac, ze sa jakimis artystami
już oceniałe(a)ś
4
2
`