Senator PiS Jan Maria Jackowski, który po ujawnieniu płac w Narodowym Banku Polskim zadał pytania o zarobki pracowników banku, po dzisiejszej konferencji prasowej NBP nie mógł być zadowolony z podanych wyjaśnień. 'Myślę, że to co wszystkich interesuje w tej sprawie to konkretna osoba i konkretny poziom jej dochodów. Ze spokojem czekam na odpowiedź na zadane przeze mnie pytania, termin na odpowiedź to 30 dni' - mówi Jackowski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Sondaże pną się w górę, pną się w górę, pną się w górę, nikt ani nic już tego nie powstrzyma. Suwereni dobrze o tym wiedzą i przekonanie właściwości swej drogi głębokie mają! Reszcie to lata! Dobra Zmiana trwać tak będzie do końca Świata, a może nawet jeden dzień po... Skundlenie to najlepsze określenie stanu Polski 2019. Słowem roku 2018 zaś jest i historycznie pozostaje: KONSTYTUCJA!!!
już oceniałe(a)ś
Chyba jednak mniej szkody pisowi robiło milczenie Glapińskiego. Tą konferencją tylko potwierdzili te skandaliczne praktyki i to w sposób najgorszy z możliwych. Geniusze PR-u. Ciekawe za ile? Nie żebym się tym martwił, bo sami sobie robią kuku, ale trochę żenujące jest zwalczanie kogoś kto nie dość że leży, to jeszcze sam siebie kopie.
@obds
Żywy dowód, że nie kwalifikacje decydują o zatrudnieniu w NBP
już oceniałe(a)ś
Kaczyński przemówił. Glapiński zaniemówił.
Ten golas plażowy jest ustami szczerbatego. Nie może go olać jakiś beneficjent.
Żreć szybciej bo się ściemnia.
@bra-tanki
Czyli metoda usta - usta.
już oceniałe(a)ś
Odpowiedź powinna brzmieć: Wy się Jackowski nie wtrącajcie do spraw, o których za mało wiecie, żeby pytać. Spocznij, wolno palić.
już oceniałe(a)ś
Jasiu ale ty naiwny jesteś. Żaden złodziej, oszust i kłamca nigdy się nie przyzna ile ukradł. Jak masz pan resztki deficytowego towaru takiego jak honor to odejdź pan od tej hołoty.
@kokesz36
On miałby odejść? Szybciej z tego świata.... :-)
Glapiński wie, że jest nie do ruszenia. Nie potrzebuje już więcej kombinować, bo na tej ciepłej posadce spokojnie doczeka końca swojej aktywności zawodowej. A potem będzie się martwił jedynie w jaki sposób przepuszczać uciułaną kasiorę.
Może spokojnie powiedzieć Kaczyńskiemu: Nie mamy pańskiego płaszcza...
@fafkawirafka
Oj nie byłbym taki pewny, że Glapiński jest nie do ruszenia. I Prezes SN też ma zapisane 6 lat w Konstytucji ale PiS uchwalił reorganizację i pod tym pretekstem chciał wyrzucić Panią I Prezes ale środowisko sędziowskie b. liczne się uparło. Czy Glapiński będzie miał tylu obrońców jak mu PiS uchwali ustawę "naprawiającą" NBP?
@fafkawirafka
> Glapiński wie, że jest nie do ruszenia.

No wiesz... Zdarzają się zawały.
Nawet u tych, którzy mieli serce jak dzwon.
Poruszyła mnie twoja "troska", Prawy i Sprawiedliwy inaczej funkcjonariuszu układu spod znaku "dobrej zmiany" :)
już oceniałe(a)ś
Król jest nagi...gdyby nie było prawdą,że "tancerki go-go" zarabiają ponad 65 000 miesięcznie to po prostu podano by ile zarabiają a tak .....pozostało ściemnianie,tajemnica bankowa,lekarska,alkowy i spowiedzi...żenada, piszłodziejstwo do kwadratu.
już oceniałe(a)ś
`