Ostatniego dnia 2018 roku premier Mateusz Morawiecki mianował Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji. Decyzja ta budzi kontrowersje ze względu na przeszłość Andruszkiewicza. To bowiem były członek ONR i były prezes Młodzieży Wszechpolskiej. - Andruszkiewicz to przykład typowego polityka. Nie męża stanu, ale polityka, czyli kogoś, kto zmienia strony w zależności od tego, jak mu jest wygodniej. To było widać podczas całej jego kariery - mówi Konrad Dulkowski z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Idiota mianuje kretyna i laczne ich IQ moze nawet przekroczyc setke!!!
już oceniałe(a)ś
5
0
A czy już wiadomo czyim "misiewiczem" jest Andruszkiewicz?
już oceniałe(a)ś
4
0
Ale to właśnie zachwyciło pracodawcę. Chciałby wiedzieć jak rozsiewać katofaszystowskie gó... niczym mierzwę z rozrzutnika.
już oceniałe(a)ś
3
0
Najlepszym ministrem d/s cyfryzacji był Michał Boni.
Doskonale obeznany w nowoczesnych technologiach cyfrowego przekazu, merytorycznie przygotowany w temacie każdej innowacji technologicznej a poza tym człowiek z ogromnym zapałem i doświadczeniem w tym nowym sektorze gospodarki. Był pierwszym Jutronautą polskiej cyfryzacji kraju.Gdyby nie jego błyskotliwe decyzje, Polska dalej by kojarzona była z długopisem i kartką papieru.
Nieźle sobie też radziła p. Strzeżyńska ale nie pozwolono jej na rozwinięcie swoich koncepcji.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ciekawe kto jest burdel mama w tym rzaadzie? Burdel bowiem maja bez konkurencji. Tego jeszccze nawet pzasny Gomulka nie wymyslil ! Kiedy POlacy wyjda na ulice z oznaka zniecierpliwenia ? Od haniebnego wyboru alecha na Prezydenta Polski w r.2005 zbieral sie wrzod rosnacego pro=bolszwizmu w rzadach blizniakow. U sasiadow orzel ma dwie glowy, a u nas niby jednna, ale rzadzili dwa polgpupki Lech i jaroslaw. Zjezdzalismy po rowni pochylej i dalej zjezdzamy od rku 2010 cyli po pieciu latach bezholowia blizniakow ciagnie nas tylko jeden, ale za to z trumnami smolenskimi. Porwal "ciemny lud" a to juz zasluga Jacka Kurskiego szefa obecnej ku...zji ! Jak dluogo cierpliwi bedzie narod? Nawet siatka szpiegowska Rosji nie wstrzasnela, a przed tem samospalenie Piotra Szczesnego. Ubolewac nalezy co sie dzieje
z nami narodem dumnym, ale durnym?
już oceniałe(a)ś
2
0
człowiek plastelina - ulepisz z niego co zechcesz
już oceniałe(a)ś
0
0
`