"Underdog. Kochaj, szanuj, walcz!". Film nie tylko o MMA

Patronat Wideo Wyborczej
28.12.2018 12:16

Już 11 stycznia do polskich kin trafi długo wyczekiwany, pierwszy polski film o mieszanych sztukach walki. 'Underdog' to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, pełna emocji historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. W rolach głównych Eryk Lubos i Mamed Khalidov.

Borys 'Kosa' Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. 'Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę' - powiedział Mamed Khalidov.

W filmie oprócz Lubosa i Khalidova pojawi się cała plejada gwiazd polskiego kina: Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, jest to debiut aktorski.

Więcej na ten temat: eryk lubos, Mamed Khalidov, MMA, KSW, Underdog
Więcej na ten temat: eryk lubos, Mamed Khalidov, MMA, KSW, Underdog
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka