Kukiz'15 złożył projekt 'ustawy antysitwowej'. Nakłada ona na pracowników instytucji publicznych obowiązek ujawniania związków rodzinnych z politykami i najważniejszymi urzędnikami do trzeciego pokolenia. Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka powiedział, że ruch jest efektem ujawnionej przez Gazetę Wyborczą afery KNF. Co na to politycy PiS? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
jesli kukiz to zrealizuje ,to wowczas jego zaistnienie w polityce jednak na cos sie przyda
@wowa
NIGDY PiS nie da przeglosować takiej ustawy !!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
pierwszy logiczny ruch K15
już oceniałe(a)ś
65
6
Ciekawe, kto będzie weryfikował takie oświadczenia, Może konkursy byłyby lepsze, a może trzeba sprywatyzować te wszystkie spółki skarbu państwa i raz na zawsze zamknąć sprawę nepotyzmu.
już oceniałe(a)ś
37
0
V Kolumna PiS w postaci Kukiz-15 niepostrzeżenie zaczyna już działać, by pozyskiwać poparcie swoich wyborców pod hasłem jacy to oni są anty nepotyczni!
już oceniałe(a)ś
33
2
Niezadługo będą się nazywali Kuku-15 . :-)
@emcza
?? Gdzie logika w tym pytani?
już oceniałe(a)ś
4
0
A przede wszystkim: zakaz sprawowania stanowisk we władzach państwa przez członków rodziny! Nigdy więcej patologii pod tytułem: bracia bliźniacy jednojajowi monopolizują kraj! Zakaz powinien dotyczyć rodzeństw, małżeństw, rodziców i dzieci, dziadków i wnuków, teściów i zięciów itp.
@mamagda33
A dwujajowi mogą?
Skąd wiesz,że mieli po jednym jaju
już oceniałe(a)ś
0
0
Co to jest?
Telewizja czy serwis GAZETY?
Gazety się czyta a nie ogląda - dlaczego więc nie ma wersji dla umiejących - w odróżnieniu od redakcyjnej gimbazy niedouków - czytać?
Nie płacę za oglądanie kretyńskich filmików ale za możliwość PRZECZYTANIA prezentowanych treści!
już oceniałe(a)ś
6
0
Nie wiem co zawiera w treści ta ustawa.Podejrzewam że autor dostrzegł podobieństwo w gebie Chrzanowskiego i Glapińskiego oczy mówiąwiele.Tylko by się potwierdziło to co zauważyliśmy z kolegami.,no i ta troskliwość niby promotor pracy habilitacyjnej i doktoratu jedzie służbową limuzyną jako Prezes nbp aby bronić synka skurcz...syna przed oskarżeniem i plagiat nędznej pracy.
już oceniałe(a)ś
6
0
`