To miał być pokojowy marsz rodzin z dziećmi. Patronował mu prezydent Andrzej Duda. Tymczasem ulicami Warszawy przeszedł wielotysięczny marsz ORN-u, Młodzieży Wszechpolskiej i włoskich faszystów. Palili race, wznosili nienawistne hasła, zaatakowali dziennikarkę 'Gazety Wyborczej', spalili flagę UE. - Rząd jest zachwycony. PiS razem z ONR, MW i FN ma powody do świętowania wspólnego sukcesu - komentuje Jarosław Kurski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Swój znajdzie swojego.Ci co łamią konstytucję i ci palą unijną flagę są z tej samej gliny. To przez nich oddalamy się od zachodniej cywilizacji. Każdy występ Dudy, Kaczyńskiego czy ich koleżków Z ONR pokazuje, że są blisko rządzenia na wzór Putin, Erdogana czy innych satrapów. Pisizm musi być obalony jeżeli chcemy ocalić Polskę.
@arawin321 >... prezydent Warszawy w sposób prowokacyjny i bezprawny ...<
Prezydent Warszawy miała prawo prewencyjnie zakazać marszu, sąd miał prawo cofnąć zakaz, prezydent miała prawne narzędzie do odwołania się do kolejnej instancji i wyżej stojący sąd miał prawo znów si wypowiedzieć. Tak działa państwo prawa, arawinie321,Twoja znajomość prawa jest równa Dudowej.
już oceniałe(a)ś
22
0
@Janekk54
Kaczyzm nie przejdzie!!!
już oceniałe(a)ś
13
0
@arawin321
W Polsce dozwolone są pokojowe manifestacje, nie promujące języka nienawiści czy systemów totalitarnych. Pani prezydent miała pełne prawo podjąć takie kroki, ponieważ poprzednie manifestacje w tym dniu zawierały takie treści. Ten marsz też to potwierdził. Notabene to dość zabawne, że naziołki najpierw kwiczą o konstytucji, a potem wrzeszczą konstytucja-prostytucja.
już oceniałe(a)ś
13
0
No to do rymu:
jedna rodzina,
sterowana przez Putina.
już oceniałe(a)ś
100
0
No i co, kuwra, z tego, że o tym gadamy do siebie? Co to zmieni? Tutaj nie trzeba nikogo przekonywać, że jesteśmy w czarnej dziurze i rządzą nami podli, źli do szpiku kości ludzie. Podczas, gdy my tu przeżywamy kulturalnie nasze wznosłe emocje, te skuwrysyńskie ogry są gotowe zabijać, skakać ludziom po głowach i gwałcić kobiety, które nie są im posłuszne. Co zrobisz dresowi intelektualisto? Palcem pogrozisz, wytłumaczysz grzecznie, żeby nie urazić? On nie ma takiego problemu - spuści ci wpiedrol taki, że ci się siatkówka z oka odklei i po prostu zabierze to, co chce. Ten kraj spłynie krwią wcześniej czy później.
@wujek_zbyniu
postulaty OK, natomiast w używanie slow rynsztokowych do bon tonu nie należy.
już oceniałe(a)ś
12
1
@dupek
To jak następnym razem dres ci wyjebe na ulicy i szczękę połamie, nie zapomnij kulturalnie mu uzmysłowić, że to nieeleganckie i nie bonton.

PS: gdzie tu widzisz jakieś postulaty?
już oceniałe(a)ś
7
2
Parasol Pisu a pod nim? Sami patrioci:

- z racami,
- z falnga,
- w kominiarkach,
- z szalikami poblogoslawionymi na Jasnej Gorze.

Kukiz sie nie sprawdza, trzeba pogrzebac w bagnie faszyzmu i wzmocnic szeregi.

Kaczor... a jesli ten motloch zalozy wlasna partie?
@arawin321
daj chociaż jeden przykład - KŁAMIESZ !
już oceniałe(a)ś
11
1
@arawin321
poproszę o link !
już oceniałe(a)ś
8
0
@arawin321 > znak falangi czy krzyż celtycki nie są symbolami propagującymi faszyzm <
Kaczyzm musi mieć jakiś symbol - przecież nie kaczkę lub oblicze prezesa... Falanga czy celtycki nomen omen krzyż, już sprawdzone w marszach z pochodniami, są gotowe do zagospodarowania i Kaczyński wczoraj właśnie po nie sięgnął, przystawko.
już oceniałe(a)ś
16
0
@arawin321
To , ze symbole moga miec wiele znaczen nie przeszkadza uzywac ich w bardzo okreslony sposob.
już oceniałe(a)ś
9
0
@arawin321
Być może, ale co z tego jeżeli używają ich propagujący faszyzm, a bronią faszystów kanalie podobne do ciebie pisowsko-ruski trolku.
już oceniałe(a)ś
9
0
@arawin321
Lzesz jak bura suka.

W dniu 25 października 2011 roku Wydział Rejestrowy Sądu Okręgowego w Warszawie zarejestrował symbol ?falangi?, a także krzyż celtycki i ?zakaz pedałowania? jako oficjalne symbole partyjne Narodowego Odrodzenia Polski, lecz po apelacji prokuratury Sąd Apelacyjny w Warszawie odmówił ich zarejestrowania po tym, jak w kwietniu 2012 Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że partia polityczna nie może mieć zarejestrowanych więcej niż jeden symbol graficzny.
już oceniałe(a)ś
1
0
Czerwona hołota definicja: - agresywny, podjudzany przez polityków tłum składający się z osób słabo wykształconych, wyw?dzących się ze środowisk chłopskich i robotniczych, często bezrobotnych.
Taki tłum skandował, że będzie walić sam w siebie, naprzemiennie dwoma narzędziami.
już oceniałe(a)ś
50
0
Komentarz dobry, ale jego uszczypliwosc jest znowu skierwana do ludzi ktorzy maja troche wstydu, ktorzy nie chca byc kojarzeni z faszystami. Tymczasem PiS wstydu nie ma, liczy sie dla nich sila, bezczelnosc, glupota, bezmyslnosc i slepe posluszenstwo. Wiec Ich taki komentarz nie objedzie.
@NieMaZgodyNaGlupote
"Historia magistra vitae est", ale kto zwracałby uwagę na taki "drobiazg". To nie ma znaczenia pis, ONR czy inni. Polska tak wybrała i tak musi być i to Polska jest winna. Wybraliśmy Kaczyńskiego, Dudę i skazaliśmy się na oglądanie z pokorą dewastacji kraju i Europy. Doprowadzą do czegoś złego - nikt nie wie do czego, nawet oni sami nie wiedzą. Unia miała być ratunkiem przed wojną, czy tak będzie?
już oceniałe(a)ś
8
1
Dobrze, że kościół katolicki, zajęty właśnie dzieleniem sie chlebem z potrzebującymi, nie musi tych okropności oglądać. Całe szczęście nie mają z tymi niczego wspólnego.
@ityle
Wszak oni od początku potępiali takich Antychrystów jak Międlar. A z Mussolinim to nawet rozmawiać nie chcieli.
już oceniałe(a)ś
26
1
@tksiazek
dokładnie. Uff, jak to dobrze.
już oceniałe(a)ś
18
0
@ityle
Przyjmowanie faszystów w katedrze czy na Jasnej Górze oznacza, że nie mają z tym nic wspólnego?
już oceniałe(a)ś
24
0
@grajag
to byl sakrazm.
już oceniałe(a)ś
6
0
@helena
Przejęzyczenie, ale fajne i celne!
już oceniałe(a)ś
6
0
Przecież to od początku było jasne!
już oceniałe(a)ś
46
0
`