Sebastian Kulczyk, lider młodego pokolenia polskich przedsiębiorców. Inwestor aktywnie działający w obszarze nowych technologii. W rozmowie z Marcinem Warszawskim zdradza, dlaczego zgodził się zostać mentorem projektu 'Jutronauci'?
Finał Jutronautów 2018 to wyjątkowa okazja do spotkania z nieprzeciętnymi ludźmi. Będziemy rozmawiać o relacji człowieka z robotem, o sztuce przyszłości i zmianach klimatu. Podejmiemy dyskusję o starzejącym się społeczeństwie, o więzieniach na Marsie i przymusowej pracy na YouTube.
W trakcie finału Jutronautów 2018 ogłosimy wyniki konkursu stypendialnego 'Bilet za horyzont'.
Serdecznie zapraszamy już 17 listopada 2018 w godz. 10-15 do Butelkowni w Centrum Praskim Koneser, który jest partnerem wydarzenia. Na wydarzenie zapraszamy całymi rodzinami - dla dzieci w Strefie Jutra przygotowaliśmy warsztaty kreatywne.
Adres: plac Konesera 3, Warszawa.
Wstęp: bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: bilety.cojestgrane24.pl/jutronaucifinal
Finał Jutronautów organizuje 'Gazeta Wyborcza'. Partnerem strategicznym projektu Jutronauci jest Kulczyk Investments. Partnerem medialnym jest Tok FM.
Partnerami wydarzenia są: THINK TANK, CENTRUM ZARZĄDZANIA I TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ (CZITT), UCZELNIA ŁAZARSKIEGO, WOLVES SUMMIT, WARSAW BUSINESS YOUTH, YOUTH BUSINESS POLAND, CREATIVE CODING, BRAIN EMBASSY i KOŹMIŃSKI BUSINESS CLUB, PocketBook, Publio.pl oraz Koneser.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
W tym konkretnym przypadku dawanie rad mlodym przedsiebiorcom jest troche nie na miejscu - Pan Sebastian nigdy osobiscie nie ryzykowal pozostaniem bez srodkow na ulicy w przypadku calkowitewgo flopu.
Ale mam szacunek dla niego , szuka caly czas nowych mozliwosci i nie wyjechal z Polski na St.Barth choc my bardzo nie lubimy naszych miliarderow , oj nie lubimy
już oceniałe(a)ś
6
0
Łatwo tak mówić, jak w razie porażki ojciec (lub mąż w przypadku Anny Lewandowskiej) poratuje groszem - ani S.Kulczyk, ani A. Lewandowska nie ryzykowali, że w razie porażki (lub nawet kilku) długi będą spłacać do końca życia. Chwała im za to, że robią biznes, ale muszą jednak pamiętać, że ryzyko finansowe w ich przypadku było w zasadzie żadne.
już oceniałe(a)ś
3
0
No offence. Ale lider odziedziczył parę dużych baniek. Dlaczego więc ma być autorytetem? Być bogatym z domu to każdy głupi potrafi
@obseerwatorre
ale niektorzy odziedziczyli i nic nie zrobili a nawet stracili
już oceniałe(a)ś
0
0
@obseerwatorre
Ale on nie siedzi i nie przejada tych pieniędzy. Coś próbuje zrobić, jakoś wykorzystać te miliardy. Fakt, miał w życiu niebywałe szczęście, ale podoba mi się, że jest otwarty i jakoś próbuje się tym "podzielić".
już oceniałe(a)ś
0
0
Tylko błagam, bez takich kretyńskich pomysłow jak z zeszłego roku, bo znowu skończy się na nagrodach za drony dostarczające wodę na 20 piętro w jakiej zapyziałej afryce.
już oceniałe(a)ś
1
0
A który jest który?
@ajednaknie to pytanie bardzo dobrze świadczy o dziennikarzu! wyrazy uznania!
już oceniałe(a)ś
0
0
`