Ognisko odry pojawiło się w szkole w Pruszkowie. Początkowo objęło 10 osób, w tym sześcioosobową rodzinę. Żaden z chorych nie był szczepiony. W kolejnych dniach stwierdzono kolejne przypadki zachorowań, także w innych miejscowościach. We wtorek w poznańskim szpitalu zmarło 14-miesięczne dziecko. - 70 lat temu w Polsce 5. roku życia nie dożywało prawie 50 proc. dzieci. Statystyki mówią jednak wyraźnie, że ryzyko związane ze szczepieniem jest wielokrotnie, tysiące razy niższe, niż ryzyko związane z zakażeniem wirusem bądź bakterią i samą chorobą - mówi Jan Bondar, rzecznik prasowy Głównej Inspekcji Sanitarnej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Tak samo jak powinni odróżniać wiedzę naukową od religijnych bajań o wielkich czarodziejach. No i cóż to dla nich znaczy? Nic, niestety!
już oceniałe(a)ś
3
0
polski kler i zakon "PiS -uarów za pomocą "swoich" mediów robią bezmyślnej części naszego społeczeństwa tzw. wodę z mózgu twierdząc, że to biblijna Kana Galilejska. Ponieważ ta część społeczeństwa, ta zwykle leżąca krzyżem pod krzyżem i wymachująca krzyżem nigdy biblii nie czytała nie wie, że Chrystus zamieniał wodę w wino a im zamieniono mózgi w wodę. Co za paradoks???
już oceniałe(a)ś
0
0
`