Wybory zbliżają się wielkimi krokami, już 21 października Polki i Polacy wybiorą się do urn i wybiorą swoje władze samorządowe. 'Głosujmy wszyscy, po to byśmy się czuli obywatelami w naszym państwie' - nawołuje Adam Michnik. Obywatelu idź na wybory!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wybory są ważne bo wybieramy de facto naszą przyszłość. PiS musi przegrać. Jeżeli tak się nie stanie to będzie nasza wina. Wówczas PiS założy nam kaganiec dyktatury w 100 procentach a Unia nam nie pomoże bo potwierdzimy że chcemy mieć u władzy naśladowców faszystów i bolszewików. Idźmy na wybory. Pokażmy ,że Polska to europejski kraj a nie naśladowca Putina i Łukaszenki.
już oceniałe(a)ś
90
0
Pełna mobilizacja!! Do URN!!! Wszyscy.
już oceniałe(a)ś
58
0
Zeby glosowac rozumnie to trzeba miec rozum a 30% spoleczenstwa to bydlo i to bydlo narasta az w koncu doprowadzi do kolejnej wojny swiatowej gdzie sie wyrznie i przez chwile znowu bedzie spokojnie bo to co sie nie wyrznie bedzie sie balo powtorki tego czego bylo sprawca i swiadkiem. Potem mamy 30% cwanszych malp ktore jak zaglosuja nikt nigdy nie wie bo to sa oportunisci i na koncu dopieromamy 30% ludzi w miare myslacych ktorzy pewnie i zaglosuja odpowiedzialnie ale co z tego? Demokracja powinna sie zaczynac od testow na iq albo egzaminow.
@disillusioned_and_in_denial.
niestety .....to prawda!
już oceniałe(a)ś
10
3
@disillusioned_and_in_denial.
Podpisuję się obiema rękoma !
już oceniałe(a)ś
9
3
@disillusioned_and_in_denial.
Ja bym nie nazwała tych 30 % społeczeństwa bydłem. To są nieudacznicy życiowi, z postawą roszczeniową, czekający tylko, że ktoś im da o niskim poziomie inteligencji.
już oceniałe(a)ś
9
0
@disillusioned_and_in_denial.
i półinteligenci mogli by oddać tylko pół głosu a ćwierćinteligenci - jedną czwartą. :-)
już oceniałe(a)ś
5
0
@cubasz
cwiercinteligenci i pol nie zdawaliby egzaminow i nie oddawaliby swoich bekniec i miaukniec.
już oceniałe(a)ś
1
0
Panie Adamie. Dużo zdrowia. Będzie jeszcze dobrze. Nie pozwolimy cwaniakom zniszczyć tego kraju. I piszę to jako człowiek, któremu nie było łatwo w ostatnim ćwierćwieczu, ale nie znaczy to, żebym miał mieć pretensje czy tym bardziej pluć na Ludzi, którzy wywalczyli nam wolność i demokrację. To Wy daliście nam i naszym dzieciom szansę na życie w Europie, korzystanie z wolności i tolerancji, współtworzenie jej - naszej wspólnej - przyszłości, mądre wspominanie przeszłości... Nie pozwolimy sobie tego odebrać grupie cwaniaków i mąciwodów!
@Marcin__76
Nieudacznikow vide Jaroslaw, ktory dopiero na grobie brata przechwyciw wladze nad umyslami najciemniszych feudalnych niewolnikow radia torunskiego etc.
już oceniałe(a)ś
2
0
Panie Adamie
Dla nas jest wszystko jasne, ale jak widać "ciemnota" często zwycięża i nie wolno właśnie takim osobom jak Pan czy Pan Frasyniuk przysypiać i odpoczywać, historia Was wybrała i bardzo was proszę czuwajcie raz jeszcze dla naszej Ojczyzny,
NIECHAJ SIĘ STANIE ŚWIATŁOŚĆ :-)
już oceniałe(a)ś
14
2
Cóż, za mniej więcej dwa dni dowiemy się czy nasz naród jest jeszcze coś wart...
już oceniałe(a)ś
11
1
To bardzo ważne wybory, oczywiście ważniejsze niż parlamentarne czy prezydenckie, bo to pierwszy sprawdzian jak społeczeństwo polskie, po trzech latach, ocenia wybryki PiS! Powiem tylko - "Apage satanas"!
już oceniałe(a)ś
8
0
Stare dzieje niestety. Pamiętam tamte wybory, pamiętam wsłuchiwanie się w Radio Wolna Europa w 1980 roku. Wtedy nie byliśmy podzieleni na lewaków, Żydów, gorszy sort etc..Ruszcie tyłki i głosujcie, nie filozofujcie. Nawet jak wam się już nic nie chce.
już oceniałe(a)ś
8
0
`