Gaza jest odcięta od świata. Brakuje żywności, pieniędzy, lekarstw. Przez ciągłe przerwy w dostawach prądu coraz więcej szpitali przestaje pracować. Ludzie stają się coraz bardziej sfrustrowani i wrogo nastawieni. - Jeśli nadal będzie brakować jedzenia, wszyscy się tu pozabijamy - mówi jeden z mieszkańców. Zobacz, jak wygląda życie pod izraelskim naciskiem.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Zamiast bezustannie eskalowac konflikt z Izraelem to szukac drog porozumienia. Wygrac z Izraelem sie nie da przynajmniej Palestynczykom i trzeba to sobie wbic do glowy duzym mlotkiem.
już oceniałe(a)ś
7
3
Nie moge oprzec sie wrazeniu , ze mamy do czynienia z cudem . brak wody scieki , brud itd- wszystko co wymieniono w tym programie powinno byc przyczyna gigaepidemii i masowych zgonow - tymczasem o czyms takim informacja do mnie nie dotarla . Palestynczycy maja taki problem jak my Polacy - zamiast uczciwie wziasc sie do roboty oczekuja niebianskiego cudu a najlepiej kasy z gory . Patriotyczne p,,,,,,,,,,,,nie jest u nich tak samo wysoko honorowane a tymczasem bieda az piszczy. Poza tym jeszcze nigdy nie widzialem niczego co byloby ? made in Gaza - moze ktos inny widzial????
już oceniałe(a)ś
3
1
"Izraelski nacisk"? Izraelska elektrownia dostarcza elektrycznosci Gazie, ale jest stale pod grozba atakow terrorystycznych. Nie mozna winic tu Izraela; Gaza musi zrzucic jarzmo Hamas i zaakceptowac rzeczywistosc, w ktorej panstwo Izrael ma prawo do istnienia. Dopiero wtedy mozna mowic o poprawie sytuacji tam.
już oceniałe(a)ś
2
2
`