3 sierpnia 2015 roku Andrzej Duda został zaprzysiężony na urząd prezydenta Rzeczpospolitej Polski. Co o jego prezydenturze po trzech latach sądzą warszawiacy? Zapytaliśmy.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ten czlowiek jest przestępcą konstytucyjnym i hanbi urząd prezydenta!
Razem z sitwa pisowska odpowie w swoim czasie za te haniebne czyny!
już oceniałe(a)ś
48
0
Jakim prezydentem jest Andrzej Duda? Odpowiadam żałosnym!
już oceniałe(a)ś
46
0
W TVN24 wypowiadali sie na ten temat min. Labuda i prof. Kleiber. Czy prezydent moze byc przezydentem wszystkich Polakow? Pani Labuda twierdzi, ze powinien sie starac, daje za przyklad prez. Kwasniewskiego. I rzeczywiscie, mimo ze na niego nie glosowalem, a nawet zbieralem podpisy w zwiazku z nieprawdziwa informacja o jego wyksztalceniu, musze przyznac, ze sie staral nie antagonizowac Polakow. Prof. Kleiber twierdzi, ze prezydent musi byc "partyjny". Jednak wg mnie nawet partyjny prezydent nie powinien pogardliwie wyrazac sie o przeciwnikach. "Ojczyzne dojną racz nam wrocic Panie" - to bylo niedopuszczalne, moim zdaniem. To juz bylo bliskie skandalicznemu wystepowi pary politykow: "komunisci i zlodzieje".
@przemek05
Profesor Kleiber się pogubił w życiu publicznym i idzie śladami Glińskiego. Jak był Komorowski to powinien być prezydentem wszystkich Polaków, kiedy jest Duda to musi być partyjny. A profesor był łaskaw uzasadnić na czym swój sąd opiera? Jakieś przepisy konstytucji powołał? Jakiś zwyczaj przyjęty w Polsce.
już oceniałe(a)ś
3
0
@przemek05
Michal Kleiber to smakach i człowiek bez właściwości.
już oceniałe(a)ś
0
0
@manka
Smarkacz, nie Smakach.
już oceniałe(a)ś
0
0
Lady Pank - Mniej niż zero. Kto tego nie zna niech posłucha - idealna wg. mnie odpowiedź.
już oceniałe(a)ś
40
0
To nie prezydent, to marionetka
już oceniałe(a)ś
39
0
Jego najbardziej charakterystyczną cecha jest kabotyństwo. Nakręca sie pustymi frazesami, kocha słuchac sam siebie i wzrusza sie do łez własną "mową" ". Mały człowieczek bez charakteru, karierowicz bez honou.
już oceniałe(a)ś
36
0
Duda. I wszystko jasne :) Pierwszy prezydent RP, który skończy w więzieniu za swoje dokonania w trakcie pełnienia urzędu. To taki dead man walking. Jemu się wydaje, że jest kimś, a on jest już tylko skazańcem chwilowo na wolności.
już oceniałe(a)ś
29
0
Nikt .
już oceniałe(a)ś
29
0
`