Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nareszcie zaczynacie nazywać rzeczy po imieniu.
już oceniałe(a)ś
65
1
Czy ktoś - oprócz Adama Bodnara - czyta te ustawy podpisane przez Adriana ? Jakie demokratyczne wybory ?! Tego już po prostu fizycznie nie ma ! Każdy kto ma na myśli jakąkolwiek zmianę , to na pewno nie przy pomocy wyborów ...
@igo55rek
100% racji!!!
już oceniałe(a)ś
2
2
@igo55rek
Zgadza się. Stanowczo odrzucamy wybory jako formę zmiany władzy.
już oceniałe(a)ś
1
6
@hh89
Popieram, proponuję losowanie albo wybór przez jakiegoś zwierzaczka, najlepiej ośmiorniczkę.
już oceniałe(a)ś
2
0
@Myrtel
Ośmiornica jest doskonałym symbolem aktualnej władzuni.
już oceniałe(a)ś
1
0
koniec eufemizmów - żadne "naruszanie" prawa i "obchodzenie" konstytucji.. po prostu zwyczajne działania przestępcze, oto czym są te nie-rządy
już oceniałe(a)ś
44
0
Teraz to nawet stanu wojennego nie ma komu wprowadzać... rozkazy z Moskwy są już bezpośrednio wykonywane a suweren to przyklepał w ostatnich wyborach.
już oceniałe(a)ś
25
0
kończy się trójpodział, zaczyna się truj podział władzy
już oceniałe(a)ś
25
0
Polecam artykuł w opolskiej Wyborczej , w dniach próby policjanci płaczą , ze nie obowiązuje ich klauzula sumienia . Jak rozumiem , w ich mniemaniu obowiązuje wszystkie inne zawody . Przyzwoitość tez ich nie obowiązuje . W ramach miłosierdzia dla policji spałujmy się sami Ulzyjmy funkcjonariuszom w ich egzystencjonalnych problemach .... być , czy miedź , stawiam na ?miedź ?
już oceniałe(a)ś
25
1
No to ścigajcie najemników,nie miauczcie do cholery.
Żyjecie jeszcze,czy Schetyna nie pozwolił?
@bra-tanki
Grzesiek jako świetny organizator i strateg liczy, ze Obywatele wyniosą go na fotel pierwszego ministra !
już oceniałe(a)ś
3
0
Nie wiem jak wy, ale ja propnuję,aby w przypadku uznania przez TSUE zdewastowania polskiej praworządności, zwrócić się do UE z następującą sugestią: stworzyć listę funkcjonariuszy pisowskich oraz ich rodzin, pisowskich nominatów odpowiedzialnych za zniszczenie np stadnin w Janowie inMichałowie, gangsterów pokroju Szyszki, Jurgiela, dublerów w TK ,słowem wszystkich pisowskich łobuzów politycznych, w tym posłów i senatorów pis oraz ich przybudówek. Zakazać wjazdu na teren UE tym wszystkim świniom,które na tej liście się znajdą oraz członkom ich rodzin. Powinniśmy pisać do KE i PE listy z taką prośbą. Powinno te gnidy zaboleć,choć trochę.
@olean
Podobny pomysł zgłosił jako pierwszy Frasyniuk kilka dni temu. Zgromadzenia KOD-u i innych organizacji w sprawie konstytucji tracą powoli sens i dynamikę, bo nie ma się do kogo zwracać, prosić i nie ma o co. Sprawa praworządności w Polsce jest w TS UE, trzeba czekać na wyrok. Ile razy można w uniesieniu słuchać preambuły Konstytucji czytanej przez Radziwiłowicza? Frasyniuk proponuje tworzenie i odczytywanie list osób odpowiedzialnych za zniszczenie demokracji w Polsce, podając i analizując ich wszystkie naruszenia prawa. Przydadzą się jak PiS upadnie. Nie wiem czy jako (wciąż) obywatele UE mogą oni mieć zakaz wjazdu do innych państw. Jak to zorganizować w Strefie Schengen? Przy okazji można też zbierać podpisy w sprawie przyśpieszonych wyborów parlamentarnych i prezydenckich (referendum?) albo Okrągłego Stołu, bo konflikt społeczny w Polsce narasta i staje się niebezpieczny.
już oceniałe(a)ś
3
1
@olean
"Zakazać wjazdu na teren UE tym wszystkim świniom,które na tej liście się znajdą oraz członkom ich rodzin. Powinniśmy pisać do KE i PE listy z taką prośbą. Powinno te gnidy zaboleć,choć trochę."
-----------
Chyba że nas wyrzucą z Unii, to wtedy będzie miało to sens. W sumie to dość prawdopodobne w kontekście słów Macrona o rządzie PiS-u: "Ten rząd powinien bardzo jasno powiedzieć swojemu społeczeństwu, że jeśli wcieli w życie swoje reformy, to będzie musiał zaproponować opuszczenie Europy".
już oceniałe(a)ś
3
1
`