'Jest tu z nami (..) Piotr Rybak, co może źle zrobił paląc kukłę mając pięciu żywych spalić!' - wykrzykiwał Andrzej Prochoń, przewodniczący Związku Rolników, Przedsiębiorców i Konsumentów podczas wczorajszej manifestacji rolników w Warszawie. Prochoń odnosił się do sprawy Piotra Rybaka, który odsiedział wyrok 3 miesięcy więzienia za spalenie kukły przedstawiającej postać Żyda na wrocławskim Rynku. W Warszawie Rybak stał wśród manifestantów.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No to Prochoń powinien teraz stanąć przed sądem za nawoływanie do nienawiści i zbrodni wobec przedstawicieli mniejszości etnicznych.
już oceniałe(a)ś
41
0
Pszczoły wytrują, żydów spalą, a potem na kolanach na Jasną Górę, w pelerynach z Chrystusem na plecach, gdzie wspólnie z kibolami oraz rządem pomodlą sie za Polskę. Na koniec przeor pobłogosławi lud Boży a premier wręczy każdemu plakietkę honorowego Kmicica !
już oceniałe(a)ś
30
0
To inna rozmowa.Teraz pislam im skupi te płody nienarodzone i narodzone ich poletek. Swoi ludzie.Wiedzą co i jak. Morawiecki do dzieła i furmanki w ruch,a kasa buch.
już oceniałe(a)ś
30
0
Bo to oczywiście Żydzi są winni, że polski rolnik tępy jest jak cep , a do tego niedouczony, agresywny, pijany i po prostu głupi. I uwielbia wrogów plus własną wyjątkowość i polski katolicyzm na wieki związany z patriotyzmem. W sporej gminie na Mazowszu uroczyście obchodzono nowe święto w kalendarzu gminy- dzień martyrolorogii i walki z okupantem hitlerowskim. Ciekawe- w 1940 roku wszyscy Żydzi z gminy-75% ludności-opuścili swoje domy, gospodarstwa, sklepy, restauracje-a było ich 35-gmina targowa, na szlaku- i jak to mówią miejscowi"poszli sobie, BÓG raczy wiedzieć gdzie". Ich majątek i domy natychmiast przejęli Polacy i do 1945 roku w gminie nie było nawet jednego posterunki żandarmerii niemieckiej. Tylko dwóch policjantów granatowych -polskich oczywiście- a i tak nic nie mieli do roboty, bo dostawy obowiązkowe były zawsze na czas. Ale dzień walki i martyrologii od tego roku JEST.
już oceniałe(a)ś
29
0
rybak znalazł miejsce wśród swoich...
już oceniałe(a)ś
24
0
kretyn
już oceniałe(a)ś
23
0
No to nie kupujemy polskiej żywności. Niech sobie sprzedają do Rosji!
już oceniałe(a)ś
20
0
Burak w śród swoich !
już oceniałe(a)ś
15
0
`