Poseł PO Sławomir Nitras został ukarany przez marszałka Sejmu obcięciem połowy pensji poselskiej na trzy miesiące. Nie poleci też w delegację do Turcji. Powód? 'Pokrzykiwał i naruszył powagę izby'. - Próba ciągłego karania posłów i to wyłącznie posłów z opozycji pokazuje, żeby sprawniej szły posiedzenia Sejmu, tylko żeby opozycja bała się zabierać głos na sali sejmowej, a tego na pewno nie da się osiągnąć - mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu z Platformy Obywatelskiej.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Reprymenda Mazurek była dla mnie kompletnie z innej planety. Argument "Tu się nie umie zachować, to jak zachowa się w Turcji" jest dobry dla pani przedszkolanki, która boi się zabrać niesfornego wychowanka na wycieczkę. Nitras jest posłem wybranym w wolnych wyborach, odwołać od obowiązków mogą go tylko wyborcy. A na miejscu pani Mazurek zatroszczyłabym się raczej o niektórych z jej własnej partii, którzy wysłani gdziekolwiek mogą narobić znacznie większego wstydu. Na przykład taka pani Pawłowicz. Albo sam pan prezes, co się nigdy znaleźć nie potrafi, bo podstawowa kindersztuba jest mu obca.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Tak to jest, jak ktoś nad kim nie ma kntroli ma władzę, do której nie doróśł...
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  W obecnym sejmie są dwie kategorie posłów - posłowie opozycji, którym na wszelkie sposoby próbuje się kneblować usta i posłowie związani z PiS-m którym wolno wszystko.
  Prezes może bezkarnie bez żadnego trybu jak sam to powiedział wejść na mównicę i zwyzywać opozycję od zdradzieckich mord a obleśna posłanka Pawłowicz może bezkarnie każdemu dogadywać w czasie jego przemówienia prostackimi wyzwiskami. i Tak to można ciągnąć ale po co.
  PiS działa wg schematu opisanego przez Sienkiewicza w Pustyni i puszczy:
  Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek.
  Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Mazurek ... i wszystko wiadomo.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jeszcze troche, a obstawia sejm
  narodowo-socjalistycznymi bojowkami
  i jednostka obrony terytorialnej,
  ktore beda pilnowaly by opozycja
  siedziala cicho jak mysz pod miotla.
  Tak zastraszyl poslow opozycji
  Adolf Hitler, wymuszajac specjalne pelnomocnictwa,
  ktore mu daly wladze absolutna.
  Jednak my wszyscy nie musimy sie na to godzic
  i jak najszybciej powinnismy przestepcow konstytucyjnych
  umiejscic tam, gdzie ich wlasciwe miejsce - za kratami.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ogrodnik, mazurek, debil debilem pogania. Nie można wymagać kultury i trzeźwego myślenia od kogoś kto ma mózg ameby
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Infantylna grupa rzuciła się na głęboką wodę i zachłysnęła się władzą, nie zdając sobie sprawy, z tego, że "BRAK UMIEJĘTNOŚCI PŁYWANIA, zachłyśnięcia i skurcze", są przyczyną utonięć. Dno jest wam co raz bliższe ale wam będzie się trudno od niego odbić w poszukiwaniu drugiego dna. Na waszym dnie za dużo jest: mułowatego mułu, szlamu, błota, odpadów i kaczych odchodów. Po co wam zamieniać się w "topielice i topielców", życie jest piękne, Polska jest piękna, zwłaszcza bez was.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Boszszsz...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `