- My nie prosimy o łaskę. Żądamy tylko jednego: stworzenia takich warunków życia w społeczeństwie, które ma każdy obywatel - mówiła 27 maja przed Sejmem Janina Ochojska. W niedzielę został zawieszony trwający 40 dni protest osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów. Protestujący opuścili korytarz sejmowy, który zajmowali od 18 kwietnia. Strona rządowa nie spełniła wszystkich ich postulatów, od kilku dni nie podejmowano rozmów. Władze Sejmu ograniczały swobodę poruszania się protestujących w budynku.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Politycy?
  Nie znam większych kłamców.
  Czy wcześniej w SLD, potem PO i PSL, teraz PIS.
  Politycy _ największe sprzedajne prostytutki.
  To zgraja cwaniaków, którzy w balona robią szarego Kowalskiego, czyli nas. Większość Polaków.
  Jestem na wierchuszce? Jak najszybciej nachapać jak najwięcej kasy.
  Będę krzyczeć "patria", ja dla Ojczyzny.
  I smutne jest to, że odjeżdżamy od Europy w stronę Azji, w stronę średniowiecza..
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  IDĄ PO WŁADZĘ

  ?Pakt Solidarnościowy? z czterema postulatami, w tym dodatku na życie w wysokości 500 zł, podpisali przed Sejmem przedstawiciele wszystkich klubów opozycyjnych: PSL, Kukiz?15, Nowoczesna i Platforma, ale też SLD oraz partia Razem!

  Bardzo szybko okazało się jednak, że ta solidarność to pic! Bo wyłamała się... Platforma. Jej przedstawiciele tłumaczyli, że idą po władzę i nie mogą dziś deklarować wydatku kilku miliardów złotych! A przecież realizacji tego postulatu domagają się od rządu! Przez kilka godzin nie sposób było dowiedzieć się, czy poseł Michał Szczerba podpisał pakt w imieniu własnym czy PO, czy całej partii.

  Dopytywany o to Schetyna, wysłał nam SMS: ?Będę dopiero w poniedziałek?. Po kilku godzinach PO ustaliła jednak, że Szczerba podpisał pakt tylko we własnym imieniu.

  www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/politycy-zrobili-cyrk-z-ludzkiej-krzywdy/dyrx13l
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  `