24 maja protestujący usiłowali wywiesić w oknie Sejmu transparent w języku angielskim dotyczący niespełnionego postulatu. Polskie niepełnosprawne dzieci błagają o przyzwoite życie' - głosił napis po angielsku. W piątek w parlamencie odbywa się wiosenna sesja Zgromadzenia Parlamentarnego NATO i to do jej uczestników miał być skierowany baner. Brutalnie zainterweniowała straż marszałkowska. Transparentu nie udało się wywiesić, a do protestujących wezwano pogotowie.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Co z wami warszawiacy??
Zróbcie większy baner i idźcie im pomóc pod tzw. budynek parlamentu.
Tylko na stadionach jesteście "bohaterami" ze swoimi banerami LEGII???
@aaz1
Nie za duzo oczekujesz od wiernych kibiców dobrej zmiany? Nie po to wspierali PiS w kampanii wyborczej - w zamian za bezkarność na trybunach - żeby teraz się wychylać...
już oceniałe(a)ś
26
0
@Franek.Dolas
Kopanie kawałka nadmuchanej skóry zwierzęcej niezbyt mnie rusza. Animozje klubowe tym bardziej. Niemniej jednak znam kilku zapalonych legionistów, którzy zarówno słowem jak i czynem daliby do zrozumienia wszelkim kuchcińskimtego świata, co o nich myślą.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kobieta napastowana przez mężczyznę ma prawo się bronić. Szkoły samoobrony polecają kopnięcie w jądra kolanem, kopnięcie szpicem buta w piszczel lub rzepkę, wsadzenie palców w oczy.
@homo_lupus
Ha ha !!
już oceniałe(a)ś
9
0
@accommo
Dołączył następny pissdzielski troll
już oceniałe(a)ś
3
0
@homo_lupus
Dlaczego tolerujesz PRZEMOC HARTWICH WOBEC SYNA? Co się dzieje w czterech ścianach, gdy nikt nie widzi?
niezalezna.pl/226141-to-zdjecie-symbol-mamo-odpusc-wola-syn-hartwich-ta-zaslania-mu-usta#
już oceniałe(a)ś
2
4
Trzeba zapamiętać twarze tych strażników bo za pare lat tak jak zomowcy będą zaprzeczać ze tam pracowali i to robili Zeszmacili się - przyzwoity człowiek odmówił by wykonywania takich działań
@marcin
Hańba narodowi, który popiera ten rząd i jego podłych sługusów.
już oceniałe(a)ś
14
0
@marcin
Zabierze im się emerytury jak esbekom
już oceniałe(a)ś
8
0
@marcin
Oj tam, oj tam, przesadzacie. Mogli zabić a tylko trochę poturbowali, ludzkie pachołki.
już oceniałe(a)ś
0
0
Spisywane są czyny i obrazy. Pamiętajcie! Każdy ze "złych ludzi" już wkrótce zostanie rzetelnie rozliczony. Temida ślepą jest!!! (i pozostanie).
już oceniałe(a)ś
142
0
Zapamiętajcie gęby tych osiłków.
już oceniałe(a)ś
136
3
Nazwiska tych reżimowych sługusow są chyba spisane.
już oceniałe(a)ś
120
0
Nadprezes Jarosław "PolskęZbaw" wypowiedział w 2014 roku podczas protestu opiekunów osób niepełnosprawnych poniższe słowa:

"To jest taka sprawa, która jest swego rodzaju wskaźnikiem, wykładnikiem działania państwa. Działania państwa tam, gdzie kwestie moralne, gdzie kwestie zobowiązań wobec tych, którzy zostali potraktowani przez los szczególnie okrutnie, pokazują, jakie to państwo jest, jaka ta władza jest. Jeżeli ta władza nie jest w stanie wykazać empatii, nie jest w stanie wykazać współczucia, mówię tutaj oczywiście o współczuciu czynnym, takim, które prowadzi do jakiejś poprawy losu, to pokazuje po prostu swoją twarz."

Po prostu,kolejny raz, pokazują swoją prawdziwa podlą twarz...
już oceniałe(a)ś
38
0
Huraaa nasi wygrali!
Nasi dzielni strażnicy, wyposażeni tylko w broń krótką pokonali w Sejmie zmechanizowany, doborowy oddział niepełnosprawnych. Ich liderzy - Adrian i Kuba, wspierani przez dwie dziewczynki (cała czwórka na bojowych wózkach dla inwalidów) oraz ich rodziców, usiłowali wywiesić na naszym Sejmie transparent z wrażymi hasłami antypaństwowymi. Bohaterska postawa naszych strażników wspieranych przez cywilnego, tajnego agenta doprowadziła do zwycięstwa bez strat własnych.
już oceniałe(a)ś
38
1
`