Tę scenę zarejestrował nasz operator. Senatorowie Bogdan Klich i Mieczysław Augustyn chcieli pomóc Janinie Ochojskiej wejść do Sejmu. Ale Straż Marszałkowska była nieugięta.... Zobacz najbardziej dramatyczne momenty, które wydarzyły się przed Sejmem. Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tak PiS wstaje z kolan - pokazuke niepełnosprawnym jaki jest silny. Naprawdę "godne "podziwu" W PiS pewnie wszyscy powarzją sobie "brawo ty". Żałosne kanalie!
  @obywatel_zb
  Pocieszmy się...ten gorszy sort jest inteligentniejszy...
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  @obywatel_zb
  Takie ich hasło: "Godne życie od naturalnego poczęcia, do naturalnej śmierci".
  Realizacja: "Godne życie od naturalnego poczęcia, niegodne od naturalnego urodzenia do nienaturalnej śmierci".
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  jestesmy z Wami, jestescie wspaniali!!! straz marszalkowska i marszalek - hanba, hanba, hanba !!!
  już oceniałe(a)ś
  138
  0
  Ile zarabia pracownik straży (za przeproszeniem ze względu na osobę obecnego tzw marszałka) marszałkowskiej? Interesuje mnie po prostu, za ile złotych miesięcznie można się upodlić...
  @zabooziboo
  4-6 tysi do rączki
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Ludzie, róbcie im zdjęcia - funkcjonariusz musi się przedstawić - spisujcie ich nazwiska. Pokażcie ich na plakatach objazdowych - z odpowiednim podpisem. CZY TO JEST JESZCZE SEJM czy też maszynka do głosowania. OPOZYCJO - przestańcie wreszcie brać na dupę !!!!! Zacznijcie walczyć ich własną bronią !!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  100
  0
  Jeszcze raz chciałbym podziękować pani Janinie Ochojskiej za zorganizowanie szybkiej i znaczacej pomocy dla powodzian w roku 2001 w Mozambiku. Do rad miejskich zalanago wówczas Magude i Chokwe wpłynął nawet wniosek aby jedna z ulic nazwać "Rua da Polónia" a inna Rua Joana Ochoiska. Nie wiem czy zrealizowali. Musze tam kiedys sie wybrac, ale juz sama inicjatywa jest godna odnotowania.
  już oceniałe(a)ś
  78
  0
  Mam nadzieje, ze personalia tych pożal się Boże strasznikow sejmowych są zapisane. To był moment kiedy powinni odmówić wykonania polecenia.
  już oceniałe(a)ś
  73
  0
  Pani Wando ! Najwyższy szacunek !!!!!
  @Bad_to_the_bone
  Sorry! Miał być plusik!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Właśnie przegraliście pisowskie sku...syny.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  `