Tę scenę zarejestrował nasz operator. Senatorowie Bogdan Klich i Mieczysław Augustyn chcieli pomóc Janinie Ochojskiej wejść do Sejmu. Ale Straż Marszałkowska była nieugięta.... Zobacz najbardziej dramatyczne momenty, które wydarzyły się przed Sejmem. Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Tak PiS wstaje z kolan - pokazuke niepełnosprawnym jaki jest silny. Naprawdę "godne "podziwu" W PiS pewnie wszyscy powarzją sobie "brawo ty". Żałosne kanalie!
@obywatel_zb
Pocieszmy się...ten gorszy sort jest inteligentniejszy...
już oceniałe(a)ś
20
0
@obywatel_zb
Takie ich hasło: "Godne życie od naturalnego poczęcia, do naturalnej śmierci".
Realizacja: "Godne życie od naturalnego poczęcia, niegodne od naturalnego urodzenia do nienaturalnej śmierci".
już oceniałe(a)ś
12
0
jestesmy z Wami, jestescie wspaniali!!! straz marszalkowska i marszalek - hanba, hanba, hanba !!!
już oceniałe(a)ś
138
0
Ile zarabia pracownik straży (za przeproszeniem ze względu na osobę obecnego tzw marszałka) marszałkowskiej? Interesuje mnie po prostu, za ile złotych miesięcznie można się upodlić...
@zabooziboo
4-6 tysi do rączki
już oceniałe(a)ś
12
0
Ludzie, róbcie im zdjęcia - funkcjonariusz musi się przedstawić - spisujcie ich nazwiska. Pokażcie ich na plakatach objazdowych - z odpowiednim podpisem. CZY TO JEST JESZCZE SEJM czy też maszynka do głosowania. OPOZYCJO - przestańcie wreszcie brać na dupę !!!!! Zacznijcie walczyć ich własną bronią !!!!!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
100
0
Jeszcze raz chciałbym podziękować pani Janinie Ochojskiej za zorganizowanie szybkiej i znaczacej pomocy dla powodzian w roku 2001 w Mozambiku. Do rad miejskich zalanago wówczas Magude i Chokwe wpłynął nawet wniosek aby jedna z ulic nazwać "Rua da Polónia" a inna Rua Joana Ochoiska. Nie wiem czy zrealizowali. Musze tam kiedys sie wybrac, ale juz sama inicjatywa jest godna odnotowania.
już oceniałe(a)ś
78
0
Mam nadzieje, ze personalia tych pożal się Boże strasznikow sejmowych są zapisane. To był moment kiedy powinni odmówić wykonania polecenia.
już oceniałe(a)ś
73
0
Pani Wando ! Najwyższy szacunek !!!!!
@Bad_to_the_bone
Sorry! Miał być plusik!
już oceniałe(a)ś
7
0
Właśnie przegraliście pisowskie sku...syny.
już oceniałe(a)ś
23
0
`