PiS przeprowadzał 'reformę' Trybunału Konstytucyjnego pod hasłem jego usprawnienia. Miało być szybciej, a rok 2017 był jednym z najgorszych w historii Trybunału Konstytucyjnego. Wydał najmniej orzeczeń od 18 lat. Tak wynika z raportu Fundacji Batorego. Zapytaliśmy Julię Przyłębską, dlaczego spadła liczba orzeczeń. Poseł Piotrowicz pod gradem pytań wysnuł swoją 'teorię spiskową.' Jak pracuje 'zreformowany' Trybunał? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Proszę Panią Julię odpowiednio tytułować: magister Julia Przyłębska, osoba podająca się za przewodniczącą tak zwanego Trybunału Konstytucyjnego, będącego w rzeczywistości miejscem spotkań Sędziów TK z kolegami dublerami z nadania Prezesa Pana Naszego Jednonarodowego.
już oceniałe(a)ś
63
0
Mierni,ale wierni..
już oceniałe(a)ś
46
0
A co tu komentować, szkoda słów, jedna wielka kompromitacja, ci oboje mianowańcy Kaczyńskiego- Piotrowicz i Przyłubska są piękni niczym sam Kaczyński a mądrzy jak jego kot
@Wiesław Niesiobędzki
Prosze kota nie obrazac, przez przypadek jest wlascicielem ten -niski-!!!
już oceniałe(a)ś
5
0
agenci wplywu sowieckiego
już oceniałe(a)ś
39
0
Piotrowicz jest wytrenowany w opowiadaniu bajek. Ton jego glosu sprzedaje klamstwa jak swieze buleczki. Czekam na jego upadek, z wielkim hukiem. Piotrowicz powinien byc wywieziony na taczce!
już oceniałe(a)ś
29
0
Ile jeszcze padnie tych klamstw i wykretow. Nie bede ukrywac, ze ci ludzie nie powinni sprawowac zadnego "stolka" w rzadzie, poza domowym.!!!
już oceniałe(a)ś
21
1
Trybunał Konstytucyjny? Pozostał budynek i ogrodzenie. Kosztowny to eksponat, kilkanaście milionów rocznie wyrzucone w błoto.
już oceniałe(a)ś
17
0
Solistka Przydupska znalazła posadę, aby pokiwać głową jak jej zagra pisowska orkiestra i dyrygent Kaczyński. Niemoc bije z tej kobiety.
już oceniałe(a)ś
17
0
`