Jarosław Kaczyński nie zorganizował swojej konferencji prasowej od kilku tygodni. Dlatego dziś, podczas spotkania wokół reformy szkolnictwa, dziennikarze próbowali zadać prezesowi pytania o kwestie związane z najbardziej palącymi problemami. Zobacz, jak to się skończyło?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A czy szanowna Pani rzeczniczka rządu pensję też sobie uchyli? ...lubchoćby premię.. Co to w ogóle ma być? 38mln ludzi nie może się dowiedzieć co rząd chce zrobić w sprawie mającej ogromny wpływ na ich życie??!! Gdzie ta transparentność, słynne "stop arogancji władzy", pryncypialność... Śmieszni są po prostu. I bezczelni na maksa.
@fafkawirafka
"Gdzie ta transparentność, słynne "stop arogancji władzy", pryncypialność"

tam gdzie miała być, czyli jako lep na naiwniaków, frajerów. Nie liczysz chyba na spójność ze słowami działań populistów.
już oceniałe(a)ś
7
0
@fafkawirafka
a kto by chciał polemizować z tym tłukiem ?
już oceniałe(a)ś
5
0
@ityle
Transparentność, pryncypialność, prawdomówność, uczciwość, kultura bycia zostały uchylone. Przedwczoraj Cymański ogłosił, że w ogóle wszelkie ideały zostały w PiS-ie uchylone ("My nie jesteśmy żadną partią ideałów"), tzn. PiS jest partią cyników, całkowicie bezideową.
już oceniałe(a)ś
3
0
Poparcie spadło, więc lepiej nie wypowiadać się wcale na kontrowersyjne tematy... A swoją drogą - prezes WIE, jak są robione sondaże. Ciekawe. Kiedy Pisowi wychodzi 50 proc, to sondaże robione są dobrze. Dodam jeszcze, że Mazurek "Portret Pamięciowy" to klasa sama w sobie ;)
@malanka
Szmaciarze się nigdy nie wypowiadali. Nasza kraina ma jedyny na świecie (oczywiście mówię o państwach demokratycznych) wynalazek konferencji z ograniczonym tematem do pytania "wodza". Przykro to mówić, ale nawet Putinowi można zadać niewygodne pytania. Tylko on wie, jaki unik zastosować.
Nie można dowolnie pytać Maduro, Erdogana, Łukaszenki, Xi Jin Pinga, Raula Castro.
Czy naprawdę chcemy należeć do tej bandy?
już oceniałe(a)ś
5
0
My tez wiemy jak są prowadzone badania opinii publicznej . No nareszcie powiedział słowo prawdy. A ta wyszczekana baba zasłużyła na nagrodę. Partia musi to docenić. Swoją droga jak to się dzieje ze rzeczniczka partii prowadzi konferencje a wicepremier stoi jak sztubak i głupio się uśmiecha godząc na te wygłupy.
już oceniałe(a)ś
23
0
siostrzyczka Mildred :)
już oceniałe(a)ś
19
0
Mazurkowa niegrzeczna jestes i w tej sytuacji zwalniam cie z tego stanowiska. Rozbestwilas sie, uderzyla ci do glowy posadka przydupaski partyjnej szczekaczki. Placimy tobie my podatnicy i wymagamy rzetelnej i natychmiastowej odpowiedzi na pytania, ktore dotycza wszelkich, tzn nawet zakulisowych itajemnych poczynan rzadzacej partii.
@4605
Brawo! 10/10 !
już oceniałe(a)ś
1
0
Żeńsko-męski gnom w akcji...
już oceniałe(a)ś
17
0
kuzynka bernadetty
już oceniałe(a)ś
18
1
A ja uchylam PiS. Won!
już oceniałe(a)ś
6
0
`